Kontakt Zboží
Hodnocení: (23) 100%
Nadšenci: 131
Aktivita: aktivní
Prodáno: 62
Registrace: 30.11.2013
Město: Nový Jičín
Stát: ČR

Novinky

853485
18.12.2019 Přeji všem příjemné a klidné vánoční svátky a hodně zdraví v roce 2020! Hana

Moc mně těší, že jste nakoukli na mé amatérské výtvory.   

Tvoření z hlíny je pro mně zážitek a radost, kdy se kus hmoty dokáže stiskem ruky a prstů, změnit v něco snad pěkného nebo užitečného. Tuto zálibu si konečně mohu plně vychutnat teď, v důchodovém věku.  Nejraději tvořím ze šamotové hlíny, ze které vypadají pěkně zahradní dekorace, které využívám i na své zahrádce.

Pokud se vám něco z mých výrobků zalíbí, budu ráda!

Mějte se moc hezky a někdy zase koukněte!Zamilovaný pohled    Hana

 

 

                                                               

                                                                

Moc mně těší, že jste nakoukli na mé amatérské výtvory, které se pokouším dělat pro radost hlavně sobě, protože mně práce s hlínou moc baví. Nejraději mám šamotovou hlínu, z které jsou krásné zahradní dekorace, které umísťuji jednak na své zahrádce a pak, kdo má zájem, buď prodám nebo dám jako dárek.

Mějte se moc hezky a někdy zase koukněte!Zamilovaný pohled

 

Způsob dopravy
Posílám jako cenný balík a jako křehké. Pečlivě baleno v lepenkové krabici, vyplněné polystyrenem bublinkovou fólii a papírem. Cena poštovného je uvedena za kus, v případě více větších kusů posílám ve dvou balících, aby nedošlo k poškození a cena se tím navyšuje. Zboží bude odesláno po doručení stanovené částky na můj účet.
Obchodní podmínky

Mílí zákazníci, podle nového zákona jsem povinna Vás poučit o obchodních podmínkách, týkajících se nákupu v mém obchodě.

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Hanu Demelovou prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/HankaDem. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu). 3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním, prostřednictvím stejného poštovního tarifu, jakým mu byla zásilka doručena (včetně připlacení služby "Křehké") a bude zabalena stejně pečlivě a za použití minimálně stejného množství obalového materiálu, aby nedošlo k poškození. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.7.V případě, že zboží bude poškozené, může být vracená částka ponížená o náklady nutné na uvedení zboží do původního stavu. Pokud zboží bude poškozeno způsobem, který vylučuje možnost vrácení do původního stavu, vrací prodejce kupujícímu pouze balné a poštovné spojené s dodáním zboží.

3.8. Pokud vznikne podezření, že výše uvedené neopravitelné poškození zboží vzniklo při přepravě zaviněním České Pošty, prodejce se zavazuje zásilku reklamovat u České Pošty a v případě kladného vyřízení reklamace po té bezodkladně nakupujícímu vrátit kupní cenu zboží. V případě, že reklamace u České Pošty bude zamítnuta, není prodejce povinen vracet nakupujícímu platbu za nevratně poškozené vrácené zboží.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako cenný balík- křehký. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.4. Pokud nakupujícímu zboží dojde poškozené, neprodleně prodejce informuje a zásilku bezodkladně reklamuje nejprve u České Pošty (do dvou dnů od převzetí). K reklamaci je zapotřebí vzít celou zásilku včetně všeho obalového materiálu. Pokud tak neučiní, prodejce není povinen toto poškození uznat jako reklamaci.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2015.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

 • 12293099Renata Buršíková | 11.03.20 | 21:07

  Já děkuji za pozdrav, posílám pozdravení veselé do Nového Jičína a přeji krásné tvoření PusaStydlivý úsměvŠtěstí

 • 12289390Renata Buršíková | 09.03.20 | 21:09

  ... děkuji radostně, krásné dny PusaStydlivý úsměvKytice

 • 12187599RenátaStyl | 15.01.20 | 14:23

  Děkuji Vám za nakouknutí. TulipánTulipánTulipán A přeji pěkné dny a bez nemocí. ŠtěstíSvítíčko sluní

 • 12171122adria81g | 05.01.20 | 22:36

  KyticeKyticeKytice

 • 12154022kačakača | 25.12.19 | 09:45

  přeji vám krásné a klidné vánoční svátky a štastný nový rok Vánoční stromekKometkaHuhulákDárekOslava!

 • 12153471RenátaStyl | 24.12.19 | 15:35

  Milá Haničko, přeji Vám kouzelné Vánoce plné radosti i štěstí v kruhu rodinném. Vánoční stromek

 • 12148366Vladimír Bartošek | 20.12.19 | 20:51

  Díky moc za kopu srdíček. Přeji pohodové svátky s klidem v duši a hlavně zdraví.SrdceÚsměvTulipánŠtěstí

 • 12113452MAJABKA | 28.11.19 | 16:45

  Stydlivý úsměv A já posílám pozdravení zase tam k Vám.. a přeji krásné dny Ahoj!Krásný denKrásný denKrásný den

 • 12091877dokdana | 16.11.19 | 16:58

  Také moc děkujiMiluju tě!a přeji krásný,sobotní večer.KyticeČajNěco na zub

 • 12079944woltér | 10.11.19 | 14:40

  Zamilovaný pohledŠtěstíSvítíčko sluní

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím