Kontakt Zboží
Hodnocení: (554) 100%
Nadšenci: 574
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2018
Registrace: 12.7.2012
Město: Kolín
Stát: ČR

Novinky

878886
26.4.2020 Doskladněny roušky.
https://www.fler.cz/shop/...

!!! AKTUÁLNÍ INFO !!!

D O R O U Š K O V Á N O Kytice

 Děkuji za Vaši podporu a všechna milá slova, která se během "rouškovacího období" objevila.

Buďte originální,

buďte svá

Dobré ráno, dopoledne, odpoledne, večer či noc!

Nacházíte se v rozmanitém obchodě, jehož začátky se datují kolem června roku 2012. Byl to rok náročný, plný pokusů a omylů, ale teké plný inspirace a touhou jít dál. Díky tomu všemu vznikla značka Ghendess, na jejíž stránky jste se právě dostali.

V současné době se nejvíce věnuji výrobou obalů na knihy a na očkovací průkazky. Kabelky byly původním produktem značky, ale díky okolnostem a permanentnímu časovému presu, se v posledním roce staly spíše zakázkovou záležitostí, přesto se k nim pomalu, ale jistě opět vracím.

V mém obchodě najdete výhradně výrobky, které nejsou párané nebo přešívané. Tyto činnosti z hloubi duše nenávidím a vyhýbám se jim. Pokud výrobek takový zásah potřebuje, nikdy nejde do prodeje. Každou takovou opravu vidím a považuji za kaz. Znáte ten pocit, kdy víte, že na šatech byl flíček a vy ho tam pořád vidíte? ... tak tenhle pocit si ráda odpustím.

Výrobky z titulní stránky:

 

Má práce byla k vidění na několika prestižních výstavách (Tvořivá chvilka Nymburk, módní přehlídka atelieru Donát v Poděbradech..) a dvakrát do roka výrobky jedu vyvětrat na pravidelné prodejní akce na českobrodskou faru.

Ve vzácných chvílích se mi podaří i napsat pár řádků ze života nebo z obasti tvorby. Poslední blog měl u Fler týmu úspěch a byl zařazen do Fler Magu, k přečtení ZDE

Vážím si všech zákaznic a zákaníků, mezi které mimojiné patří i několik úspěšných tvůrců Fleru nebo například zpěvačka skupiny Krleš, Saška Potměšilová.

 

 

Další profil ZDE. V tuto chvíli již pouze jako nakupující

 TOPlist

 

 

 

 

Práce na zakázku

 • Nevybrali jste z nabízeného zboží přesně to, co hledáte?
 • Zaujala Vás barevná kombinace, ale ne tvar nebo naopak?
 • Neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou a můžeme se domluvit na Vašem přání.


Po domluvě je možné objednat Vámi vybranou látku, najdeme optimální řešení Vašeho požadavku a kabelku či "drobnost" upravíme podle Vašich představ. Postup u zakázkových prací je následující :

1. vybereme látku. Většinou nechávám výběr na zákaznicích, skladem mám spíš menší množství materiálu, neobjednávám víc než na jednu kabelku, aby se mi časem nesešly stejné. Pošlu tedy fotografie toho, co mám k dispozici ihned a pokud to pro Vás nebude "ono", společnými silami vybereme to, co Vám bude vyhovovat. Výběr látky je jeden z hlavních důležitých faktorů.

2. výběr tvaru. Zde bych doporučila nahlédnout do nabízeného nebo již prodaného zboží. Není problém udělat kapsy navíc, bez kapes, ucho dlouhé dle Vašich potřeb, podšívku s různými přihrádkami, karabinku na klíče, etc.

3. máme vybranou látku, tvar a střih

4. pokud se domluvíme na látce, co mám ihned k dispozici, s prací začínám, s ohledem na další zakázky, max. do týdne. Pokud se látka bude objednávat, je potřeba počítat s dodací lhůtou 2 - 3 týdny.


1) Provozní doba

Ačkoli jsem v provozu 18 hodin denně, poštu, objednávky, dotazy a zbylou administrativu vyřizuji v pracovní dny od 8:00 do 22:00.

2) Odesílání objednávek

Objednávky zpravidla odesílám v den přijetí platby na účet, dávám si však rezervu do 2 pracovních dnů, a to z jednoduchého důvodu. Nejbližší poštu/Zásilkovnu mám 5 km od domova a není v mých silách tam dojet ihned. Zpravidla odvážím balíčky kolem 15. hodiny, ve 13:00 je již musím mít připravené. Pokud Vaše platba přijde po poledni, balíček odejde nejdříve následující den. Toto neplatí u obalů na očkovací průkazy. Ty šiji a odesílám do 5 pracovních dnů. O odeslání Vaší objednávky jste týž den informováni.

3) Informace o dodavatlích látek nepodávám.

Způsob dopravy
Zboží zasílám bezpečně zabalené v různých krabičkách nebo obálkách standartně do dvou pracovních dní od připsání platby na účet (pokud je doba delší, je tato informace uvedena u konkrétní položky). Odesílám buď jako doporučené psaní nebo Balík do ruky, případně přes Zásilkovnu.
Obchodní podmínky

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro nákup v obchodě www.fler.cz/Ghendess od 25. 5. 2018.

Objednání zboží

Kupní smluva vzniká odesláním objednávky nakupujícím a jejím potvrzením prodávajícím.

Ceny jsou uváděné v CZK a EUR, včetně DPH.

Platba za zboží

Platba se provádí na účet (FIO banka), který je kupujícímu zpřístupněn po potvrzení objednávky. O přijetí platby je kupující vyrozuměn. Pokud není platba připsána do 14 dnů od potvrzení objednávky, prodávající objednávku stornuje a znovu vystaví zboží k dalšímu prodeji

Dodací lhůta

Zboží je odesíláno prostřednictvím České pošty/Zásilkovny/DPD do dvou až pěti pracovních dnů od připsání platby na účet/přijetí objednávky hrazené dobírkou. V ceně je zahrnuto i adekvátní pojištění a balné.

Převzetí zboží

Prodávající doporučuje pečlivou kontrolu přebírající zásilky a pokud je poškozena, nepřebírat ji a kontaktovat prodávajícího. Součástí zásilky je faktura za objednané zboží.

Zboží na zakázku

Pokud si kupující přeje vyrobit zboží na zakázku, kontaktuje prodávajícího vnitřní poštou. Společně se domluví na typu, vlastnostech a ceně zboží. Na výrobu má prodávající lhůtu 2 – 4 týdny v závislosti na dostupnosti materiálu. Po domluvě s kupujím lze lhůtu změnit. Po vyrobení zakázky zboží vystaví a rezervuje ho na kupujícího. O tomto kroku je kupující informován vnitřní poštou, kam uvede přímý odkaz na zboží

Odstoupení od smlouvy

Kupující je oprávněn odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, a vrátit ho. Kupující je povinnen o tomto kroku prodávajícího neprodleně informovat např. vnitřní poštou. Zboží zasílá zpět nepoškozené, nepoužívané, neušpiněné a bez vad zabalené tak, aby při jeho přepravě nedošlo k jeho poškození. Zboží zpět nelze zaslat na dobírku. Částka za zboží bude kupujícímu odeslána na účet v den, kdy dojde k jeho převzetí prodávajícím. Náklady na doručení hradí kupující.

Reklamace

Prodávající odpovídá za prodávané zboží. Zákonná záruční lhůta je 24 měsíců a začíná dnem převzetí zboží. Pokud se u zboží projeví odstranitelná vada, má kupující nárok na výměnu nebo jeho opravu. Pokud se vyskytne vada neodstranitelná, má kupující nárok na přiměřenou slevu nebo na odstoupení od smlouvy. V případě oprávněné reklamace má kupující nárok na kompenzaci poštovného, pokud se jedná o reklamaci neoprávněnou, kupující hradí poštovné na vlastní náklady. Záruka se nevztahuje na poškozené zboží ze strany kupujícího. Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě nebo kompletaci zboží. Nevztahuje se na běžné opotřebení, vady vzniklé užíváním zboží nebo na vady vzniklé nešetrnou a nesprávnou manipulací se zbožím. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé vnějšími vlivy. Informace o údržbě je automaticky přiloženo v písemné formě do balíčku s objednaným zbožím, případně je zasláno vnitřní poštou.

Osobní údaje

Prodávající se zavazuje, že osobní údaje o kupujícím (jméno, adresa, telefon) nikterak nezneužije a použije je jen na nezbytné úkony potřebné k prodeji zboží.

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz 

Komentáře

 • 12315876lauermannova | 28.03.20 | 12:59

  Krásné roušky, Verunko, ale těším se, až zase budete šít něco jiného Modlitba

 • 12280521Moudrost vlků 16 | 05.03.20 | 01:56

  Děkuji velmi za Srdcea přízeňPusaAhoj!

 • 12205962lauermannova | 26.01.20 | 12:11

  Děkujů za ❤️Tulipán a přeju krásný zbytek neděle Úsměv

 • 12174787lauermannova | 08.01.20 | 08:31

  Děkuju za ❤️ a přeju fajn denTulipán

 • 12143420jezovice | 17.12.19 | 10:07

  Děkuji za krásný popruh k foťáku a rychlé dodání. Kristýna

 • 12094759wilde | 18.11.19 | 10:53

  Děkuji za milou návštěvu a přeji pěkné dny. Úsměv

 • 12063477Říše pohádek | 01.11.19 | 20:08

  Děkuji.TulipánSvítíčko sluní

 • 11409130MagicColor | 28.11.18 | 12:47

  hezký obchůdek :-)

 • 11393794Oxi74 | 21.11.18 | 06:38

  Palec nahoru

 • 11379463Renata Franková | 14.11.18 | 17:41

  Palec nahoruPotlesk

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím