Kontakt Zboží
Hodnocení: (21) 100%
Nadšenci: 53
Aktivita: aktivní
Prodáno: 25
Registrace: 5.4.2018
Město: Chrást u Plzně
Stát: ČR
Při výběru dopravy přes Zásilkovnu, nejprve vyhledejte na webu Zásilkovny pobočku, na kterou chcete balíček poslat a zkontrolujte zda vaše pobočka je v současné době v provozu!! Její název a adresu mi prosím vložte do... více »

Novinky

870223
16.3.2020 Nová lapač snů se stromem života a minerálními zlomky angelitu, který přináší klid, pohodu a zmírňuje stres ... https://www.fler.cz/zbozi...


 

Vítám Vás,

jmenuji se Petra Malafová a tvořím pod značkou Fontana di Cristalli.
Všechno začalo na podzim roku 2017, kdy jsem absolvovala kurz Cínového šperku. Práce s kovem a drahými kameny mne opravdu nadchla, proto jsem se rozhodla pokračovat v této tvorbě a vyrábět originály, které budou svým majitelkám a majitelům přinášet alespoň takovou radost, kterou přináší mne při jejich výrobě.

Pod značkou Fontana di Cristalli najdete poměrně široký sortiment nabízených výrobků. Kromě výroby cínových šperků s drahými kameny se specializuji i na šperky ze skla a dalších materiálů. Těšit se můžete také na nejrůznější bytové dekorace ze dřeva, drátků, originální lapače snů nebo makramé dekorace.

 

Originalita

Je třeba zmínit, že každý kus, který v mém e-shopu najdete, je ručně vyrobený originál, dělaný s láskou a maximální pečlivostí. Nikdy tedy zde nenajdete dva stejné výrobky, a proto nemusíte mít strach, že se stejným šperkem či dekorací bude chlubit i někdo další.

Jestli tedy preferujete jedinečnost a originalitu před sériově vyráběným zbožím, určitě si z mé nabídky vyberete. Pokud byste si však nevybrali, neváhejte mne kontaktovat zde na Fleru do osobních zpráv. Velmi ráda Vám na přání vyrobím dekoraci či šperk podle Vašich představ. Vybírat můžete také z již prodaných výrobků, pokud by se Vám nějaký líbil, je možné vyrobit obdobný, ale například v jiné barvě, s jiným kamenem či vzorem. Originalita je tedy vždy zaručena!

 

Kvalita a spokojenost zákazníků na prvním místě

Všechny cínové šperky i další cínové výrobky, které v mé nabídce najdete, vyrábím z bezolovnatého zdravotně nezávadného cínu s příměsí stříbra. Každý výrobek je pečlivě obroušen, někdy patinován, někdy ponechán stříbrný, ale vždy ošetřen antioxidantem na cínové šperky, čímž mu dodává lesk a impregnuje ho. Základem každého cínového šperku je polodrahokam či drahokam, pocházející od kvalitních a prověřených dodavatelů.

V případě výroby dekorací na zakázku, používám na nátěry dekorací pouze speciální barvy na dřevo – zdravotně nezávadné vodou ředitelné barvy Balakryl.

Všechny výrobky jsou vyrobene v nekuřáckém prostředí a v prostředí mimo dosah zvířecích alergenů.

 

Věřím, že se Vám nakupování u mě bude líbit a z mých šperků a dekorací budete mít Vy i Vámi obdarovaní radost!

 

V případě jakýkoliv dotazů a připomínek mne neváhejte kontaktovat!

 

Vaše Fontana di Cristalli

Do obchůdku vstoupíte zde.

 

 

JAK PEČOVAT O CÍNOVÝ ŠPERK

Cín je měkký kov a základem cínovaných šperků jsou většinou kovy jako měď, mosaz, bronz, či jejich slitiny, na které je cín nanesen tenkou vrstvou. Je potřeba dávat pozor zejména na mechanické poškození šperku. Zacházejte s ním jako s křehkou věcí.

 • Při neopatrném zacházení může dojít k poškození šperku, např. k poškrábání cínu, deformaci (např. přidaného ozdobného drátku), k prasknutí. U šperků s kameny pak k rozbití kamene, naštípnutí či odlomení části kamene nebo i cínu.
 • Šperky nenoste do sprchy, sauny, bazénu či jiné koupele.
 • Šperky sundávejte vždy přes spaním, ale také před každou činností, vyžadující tělesnou námahu, např. sportovní aktivity (pot šperkům nesvědčí).
 • Vyvyrujte se styku šperku s chemikáliemi, např. v kosmetických přípravcích při líčení (zejména používání parfémů, krémů, laků na vlasy šperkům škodí). Šperkem se ozdobte až po použití kosmetiky. Rovněžtak nepoužívejte na čištění šperků jiné chemikálie (např. abrazivní prostředky).
 • Šperk nevystavujte extrémním teplotám či přímému slunečnímu svitu, které může způsobit např. vyblednutí kamene (Ametyst, Růženín...).
 • Šperk skladujte na suchém a tmavém místě, bez přístupu prachu. Ideální je jej skladovat ve šperkovnici odděleně od jiných šperků, předejdete tak zamotání řetízků či šňůrek. Šperkovnici může nahradit i uzavíratelná neprůsvitná krabička.
 • Šperky chraňte před malými dětmi a domácími mazlíčky z důvodu nejen poškození šperku, ale mohli by ublížit i sami sobě.
 • V případě zešednutí šperku (zejména u nepatinovaných šperků) je možné je umýt v teplé vodě s přídavkem jaru (jiný saponát může být nevhodný). Poté jej osušte a vyleštěte flanelovým hadříkem. Vlastnosti jaru se velmi blíží vlastnostem antioxidačního oleje, kterým je šperk ošetřen při výrobě. Antioxidant můžete nahradit také např. jemným olivovým olejem. Nedoporučujeme však příliš časté čištění, aby tak nedošlo k odření cínu.

 

DRAHÉ KAMENY A MY

Drahé kameny jsou již od pradávna našimi ochránci a pomocníky. Vedou nás k pozornosti, pokoře a lásce k živé i tzv. neživé přírodě, jíž jsme sami nedělitelnou součástí.

Jak si vybrat vhodný kámen
Nejlepší způsob, jak si vybrat „svůj“ kámen, je zvolit si intuitivně ten, který nás nejvíce osloví. Po takové volbě si můžeme přečíst jeho účinky a dozvědět se tak více o svých skrytých tužbách a strastech. Pokud chceme posílit určité vlastnosti, je dobré vybrat kameny, které je posilují a poté zvolit ten, který je nám nejvíce sympatický. Nikdy si nevybírejte kámen jen na nějaké doporučení. Při výběru kamene se také můžeme řídit podle slunečního horoskopu, kdy má každé znamení přiřazené své kameny. Tabulky s přehledem kamenů pro každé znamení jsou dostupné v mnoha verzích na internetu.

Jak kamínek čistit
Stejně jako my se musíme starat o očistu těla i ducha, tak je třeba i o kameny pečovat. Drahé kameny jsou držiteli mnoha informací i silných energií, které přijímají od okolí a ukládají je. Dokáží je přijímat, ale i dávat, a to jak pozitivní, tak i negativní. Abychom mohli kameny co nejdéle a nejúčinněji používat, musíme je pravidelně čistit, zbavovat všech negativních vibrací, aby na nás mohly působit svou léčivou silou.

Každý kámen, stejně jako každý člověk, je jiný a proto i on vyžaduje vždy něco jiného. Některé kameny se nabíjí na přímém slunci, jiné za denního světla, ale přímé slunce jim nevyhovuje a jsou i takové, které se mohou nabíjet pouze v noci, za působení měsíce, protože sluneční svit je znehodnocuje.

Kameny, které se mohou nabíjet pouze v noci:
Ametyst, Růženín, Charoit, Křemen, Smaragd, Malachit, Chryzokol, Chrysopras, Chalkolit, Granát, Diaspor, Heliotrop, Jaspis, Kunzit, Labradorit, Uvolit, Mezolit, Vltavín (Moldavit), Měsíční kámen (Selenit), Nefrit, Obsidián, Opál, Oranžový kalcit, Rodochrosit, Rubín, Sodalit, Topaz, Lapis lazuli, Magnezit

Existují tedy různé způsoby, jak kameny čistit – vodou, sluncem či měsícem a panenskou zemí. Nejznámější a nejsnadnější metodou je očista vodou a sluncem, která je nutná, získáme-li kámen z druhé ruky. Kámen očistíme tak, že je opláchneme pod tekoucí vodou a pak necháme za oknem načerpat energii. Během tohoto procesu se už musí kamene dotýkat pouze jeho majitel.

Pokud kámen používáme delší dobu (více než jeden měsíc), je třeba jej očistit, případně znovu aktivovat. Také pokud došlo k jeho znečištění nebo pokud zjistíme, že došlo k intenzivní energetické výměně a kámen se "unavil". Vůbec neškodí, když kámen po každém použití či celodenním nošení krátce opláchneme a necháme odpočinout. U cínových šperků se snažte opláchnout pouze drahý kámen, ne celý šperk, neboť častý kontakt cínu s vodou může vést k chemickému narušení jeho vlastností. Ještě lepší variantou než oplachování může být použití lehce navlhčeného hadříku. Po omytí je nutné kameny osušit, nejlépe otřením v jemné bavlněné látce. Očištěný kámen je třeba aktivovat, tj. dodat mu zpět aktivní energii.

Jako přípravný krok je dobré kámen za sucha pečlivě vyleštit suchým flanelovým hadříkem. Nejčastějším aktivátorem je sluneční záření. Kámen položíme na bílý papír a vystavíme jej po určitou dobu slunečnímu světlu. Dobu ozáření i jeho intenzitu volíme podle citlivosti kamene. Citlivější kameny vystavujeme jen světlu měsíčnímu.

Působení kamenů
Úvodem je nutné poznamenat, že léčení a působení kamenů nemůžeme brát jako náhradu klasické medicíny.

Kameny jsou ovlivněny barvami a i jimi působí na člověka.

Červené kameny – stupňují vitalitu, temperament, sexuální odvahu, jejich červená barva podněcuje pohyb, životní sílu a radost.

Oranžové kameny – podporují veselost, uvolněnost, klid, vyrovnanost, osvobozují od přehnané odpovědnosti.

Žluté kameny – ovlivňují mentální vědomí a nervy, dodávají radost do života a vyrovnanost, odstraňují strach a obavy ze seznamování.

Zelené kameny – podporují zdraví, nadbytek a vyváženost, zprostředkovávají klid a pomáhají překonávat změny.

Růžové kameny – probouzí lásku, něhu a sebeúctu.

Svěle modré kameny - podporují spirituální bdělost.

Tmavě modré kameny – vyzařují ochranu a sílu.

Fialové kameny – oživují duši a duchovní prožitek.

Bílé kameny – očišťují tělo, symbolizují spokojenost, upřímnost, čistotu a neměnnost.

Černé kameny – ochraňují auru, napomáhají koncentraci, podporují ctižádost a přesnost.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - posílám v bublinkové obálce jako doporučené psaní (při hodnotě nad 600,- Kč jako cenné psaní či cenný balík - v závislosti na celkovém množství) Zásilkovna - balíček odešlu na Vámi vybranou pobočku zásilkovny v ČR nebo na Slovensku
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky (dále jen „obchodní podmínky“) výrobce Fontana di Cristalli (dále jen „prodávající“) upravují v souladu s ustanovením 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník ve znění pozdějších předpisů (dále jen „občanský zákoník“) vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy (dále jen „kupní smlouva“) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou (dále jen „kupující“) prostřednictvím internetové prodejní galerie www.fler.cz/fontana-di-cristalli (dále jen „internetový obchod“).
Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.
Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat. Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek.
Komunikace mezi nakupujícím a prodávajícím je uskutečňována výhradě prostřednictvím zpráv internetové prodejní galerie Fler.cz (dále jen „vnitřní pošta“).

2. Uzavření kupní smlouvy

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.
Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení přijetí objednávky informován vnitřní poštou.

3. Cena zboží a platební podmínky

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

Převodem bezhotovostně na český účet prodávajícího č. 35-6249380237/0100 , vedený u společnosti Komerční banka a.s.; nebo v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce.
V případě platby v hotovosti či v případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 5 pracovních dní od uzavření kupní smlouvy.
V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. O přijetí platby je kupující informován vnitřní poštou.

4. Odstoupení od kupní smlouvy

Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení 1837 občanského zákoníku, nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy v případě zboží, které bylo vyrobeno nebo upraveno podle přání kupujícího
nebo pro jeho osobu.

Nejedná-li se o případ uvedený v čl. 1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodu, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží, přičemž v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží. Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě.

Pro odstoupení od kupní smlouvy je kupující povinen kontaktovat prodávajícího prostřednictvím vnitřní pošty.

V případě odstoupení od kupní smlouvy dle čl. 2 obchodních podmínek, se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy
prodávajícímu.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

V případě odstoupení od smlouvy dle čl. 2 obchodních podmínek, vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to stejným způsobem, jakým je prodávající od kupujícího přijal.

Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí.

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním nebo nevhodným skladováním.

Zboží musí být zabalené ve vhodném obalu (nejlépe stejném, v jakém bylo doručeno) vhodným způsobem, které jednoznačně vyplývá z povahy věci, aby nedošlo k možnému poškození zboží při přepravě.

Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.

Do doby převzetí zboží kupujícím je prodávající oprávněn kdykoliv od kupní smlouvy odstoupit. V takovém případě vrátí prodávající kupujícímu kupní cenu bez zbytečného odkladu, a to bezhotovostně na účet určený kupujícím.

Je-li společně se zbožím poskytnut kupujícímu dárek, je darovací smlouva mezi prodávajícím a kupujícím uzavřena s rozvazovací podmínkou, že dojde-li k odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, pozbývá darovací smlouva ohledně takového dárku účinnosti a kupující je povinen spolu se zbožím prodávajícímu vrátit i poskytnutý dárek.


5. Výroba

Veškerý sortiment prodávajícího dostupný v internetovém obchodě je ruční výroby a každý vyrobený kus je unikát.

Uvedené fotografie výrobků jsou stejné se zbožím, které kupující dostane. Kupující kupuje zboží, které vidí na fotografii.

Veškeré použité komponenty jsou z bižuterních materiálů s vysokou mírou kvality galvanizace, není-li uvedeno jinak.

Výrobek bude dodán kupujícímu s barvou galvanizace komponentu
uvedenou v popisu produktu nebo na produktové fotografii, není-li
uvedeno jinak.

Barvu galvanizace komponentu je po předchozí domluvě prostřednictvím vnitřní pošty možné změnit.


6. Zakázková výroba

Obsahem dohody, provedené prostřednictvím vnitřní pošty nebo emailu, je zhotovení věci, díla na objednávku. Je povinnost prodávajícího vyrobit podle objednávky zadanou věc či dílo a na
druhé straně povinnost kupujícího zaplatit prodávajícímu cenu za zhotovení věci. Předmětem této dohody je zhotovení nového výrobku podle požadavků objednatele.

Zakázková výroba se stává platnou po vyplnění formuláře pro zakázkovou výrobu a uhrazení nevratného poplatku 150 Kč na český účet.

Nakupující je povinen předat prodejci co nejpřesnější představu o finálním výrobku prostřednictvím fotografií či odkazů doplněné o změny – ve stylu, počtu kusů, druhu výrobku, ve velikosti, barevném sladění, preferovaném materiálu, či jiné úpravy, které lze z technického hlediska provést.
Doba zakázkové výroby je stanovena na základě složitosti výroby, aktuálním množství objednávek a ročním období (dále jen „doba zakázkové výroby“). Prodávající doporučuje rezervovat termín na
výrobu jeden týden (kalendářní) před tím, než kupující zboží potřebuje.

Dobu zakázkové výroby je po předchozí domluvě možné zkrátit, je však zpoplatněna následujícím ceníkem:
Urgentní výroba do 5 pracovních dní je zpoplatněna částkou 30 Kč;
Urgentní výroba do 2 pracovních dní je zpoplatněna částkou 60 Kč.


Pro zakázkovou výrobu nemá prodávající fixně stanovený ceník. Cena objednávky vzniká na základě množství použitého materiálu, časové náročnosti výroby, počtu kusů výrobků a urgentnosti výroby. Kupující se může s prodávajícím dohodnout na předběžné kalkulaci ceny, které se může lišit v průběhu výroby objednávky (např.: pokud budu kupující požadovat úpravy výrobků nebo doplnit objednávku o další produkty).

Poplatek za změnu objednávky se odvíjí od rozsahu změn na objednávaném zboží. V případě drobných změn jako je odebrání, přidání či změna části objednávaného zboží je možná úprava bez
poplatku. Pokud se jedná o rozsáhlejší změny, které vyžadují vytvoření zcela nového výrobku, si výrobce vyhrazuje právo požadovat 20% z ceny nezakoupeného výrobku. Kupující má právo zrušit objednávku bezplatně, pokud ještě nedošlo k zahájení výroby. Jestliže prodávající zruší objednávku v průběhu výroby, vyhrazuje si prodávající právo požadovat 50% z ceny vyrobených produktů. V případě že kupující zruší objednávku až po vyrobení zboží, prodejce si vyhrazuje právo požadovat 100% ceny výrobků.


7. Přeprava a dodání zboží

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
Zboží bude odesláno prostřednictvím společnosti Česká pošta s. p. (dále jen „Česká pošta“). Zboží bude odesláno dle způsobu dopravy zvoleného v objednávce, není-li po předchozí domluvě prostřednictvím vnitřní pošty stanoveno jinak. V rámci standardního poštovného pro objednávky v ČR s platbou předem se jedná převážně o doporučené nebo cenné psaní nebo doporučený balík v závislosti na velikosti objednaného zboží. V případě dobírky se jedná o doporučené psaní či cenné psaní s dobírkou nebo doporučený balík s dobírkou.

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu ceny poštovného v závislosti na aktuálním ceníku České pošty. Po předchozí domluvě je možné odeslat zboží kurýrní službou, která je zpoplatněna individuálně a bez možnosti dobírky.

V případě nevyzvednutí zboží zaslaného na dobírku je prodávající oprávněn objednávku zrušit.

V ceně poštovného je zahrnuto balné, které je určeno na základě povahy zboží.

O odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou.


8. Práva z Vadného plnění

Práva a povinnosti smluvních stran ohledně práv z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanoveními 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 občanského zákoníku).

Prodávající odpovídá kupujícímu, že zboží při převzetí nemá vady. Zejména prodávající odpovídá kupujícímu, že v době, kdy kupující zboží převzal: má zboží vlastnosti, které si strany ujednaly, a chybí-li ujednání, má takové vlastnosti, které prodávající nebo výrobce popsal nebo které kupující očekával s ohledem na povahu zboží a na základě reklamy jimi prováděné; se zboží hodí k účelu, který pro jeho použití prodávající uvádí nebo ke kterému se zboží tohoto druhu obvykle používá; zboží odpovídá jakostí nebo provedením smluvenému vzorku nebo předloze, byla-li jakost nebo provedení určeno podle smluveného vzorku nebo předlohy; je zboží v odpovídajícím množství, míře nebo hmotnosti a zboží vyhovuje požadavkům právních předpisů.


Práva z vadného plnění uplatňuje kupující u prodávajícího prostřednictvím vnitřní pošty. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy prodávající obdržel od kupujícího
reklamované zboží. Další práva a povinnosti stran související s odpovědností prodávajícího za vady upravuje reklamační řád prodávajícího.

9. Reklamační řád

Reklamační řád vychází z ustanovení občanského zákoníku a zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů a vztahuje se na obchodní zboží (dále jen „zboží“), u něhož jsou v záruční době uplatňována práva kupujícího z odpovědnosti za vady (dále jen „reklamace“).
Reklamační řád je nedílnou součástí obchodních podmínek. Uzavřením kupní smlouvy kupující vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami a s tímto reklamačním řádem a potvrzuje, že je s nimi řádně seznámen.

Práva z odpovědnosti za vady zboží se nevztahují zejména na případy, kdy závada nebo poškození vznikla: mechanickým poškozením zboží, prokazatelně nesprávným užíváním, prokazatelně používáním v podmínkách, které neodpovídají svojí teplotou, prašností, vlhkostí, chemickými a mechanickými vlivy prostředí, které jednoznačně vyplývá z povahy věci, prokazatelně nesprávným skladováním, které jednoznačně vyplývá z povahy věci.

Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu při doručování je třeba ihned řešit s dopravcem a sepsat nesrovnalosti do předávacího protokolu (přepravního listu). Kupující není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a o zjištěném poškození bez zbytečného odkladu informuje prodávajícího. Kupující v den převzetí řádně zkontroluje neporušenost zboží a kompletnost jeho příslušenství.
Zboží musí být odesláno na adresu místa podnikání nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním nebo nevhodným skladováním. Zboží musí být zabalené ve vhodném obalu (nejlépe
stejném, v jakém bylo doručeno) vhodným způsobem, které jednoznačně vyplývá z povahy věci, aby nedošlo k možnému poškození zboží při přepravě.

10. Další práva a povinnosti smluvních stran

Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží. Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.


11. Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Kupující souhlasí se zpracováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště, adresa elektronické pošty, telefonní číslo (dále společně vše jen jako „osobní údaje“).

Kupující souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím, a to pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy.

Kupující bere na vědomí, že je povinen své osobní údaje uvádět správně a pravdivě a že je povinen bez zbytečného odkladu informovat prodávajícího vnitřní poštou o jakékoli změně (např. o
změně dodací adresy).

Zpracováním osobních údajů kupujícího může prodávající pověřit třetí osobu, jakožto zpracovatele. Kromě osob dopravujících zboží nebudou osobní údaje prodávajícím bez předchozího souhlasu
kupujícího předávány třetím osobám. Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.


12. Zasílání obchodních sdělení

Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem prodávajícího na elektronickou adresu kupujícího a dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení prodávajícím na elektronickou adresu kupujícího.

13. Závěrečná ustanovení

Pokud vztah založený kupní smlouvou obsahuje mezinárodní (zahraniční) prvek, pak strany sjednávají, že vztah se řídí českým právem. Tímto nejsou dotčena práva spotřebitele vyplývající z obecně závazných právních předpisů.

Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje. Neplatností nebo neúčinností jednoho ustanovení není dotknutá platnost ostatních ustanovení. Změny a doplňky kupní smlouvy či obchodních podmínek vyžadují předchozí domluvu vnitřní poštou.

Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je archivována prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná.


V Chrástu dne 10.4.2018

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Komentáře

 • 12250451Zdekula | 18.02.20 | 19:49

  Zamilovaný pohledŠtěstíSvítíčko sluní

 • 12245674Teik | 16.02.20 | 10:52

  Gratuluji KyticePotlesk

 • 12245621Vonnyska | 16.02.20 | 10:20

  Pěkný Top, moc gratuluji Oslava!Palec nahoruKytice

 • 12245555U Ludinky | 16.02.20 | 09:43

  Gratuluji k titulcePalec nahoru, PetroKytice

 • 12245529StoneJane | 16.02.20 | 09:35

  To je velká paráda, moc blahopřejuKvět

 • 12245522tomas60 | 16.02.20 | 09:32

  Gratuluji k pěkné titulceDiamantPalec nahoru

 • 12245521nikitushka | 16.02.20 | 09:32

  Parádní TOP PotleskPotleskPotlesk Gratuluji Slunečnice

 • 12245508Monamar | 16.02.20 | 09:23

  krásný topZamilovaný pohledgratulujiÚsměv

 • 12245488Girls | 16.02.20 | 09:09

  Nádherný Top, moc gratulujeme?

 • 12245479Martassek | 16.02.20 | 09:04

  Krásně vyladěný TopOK!MrkáčekGratulujiKytice

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím