Kontakt Zboží
Hodnocení: (315) 100%
Nadšenci: 872
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1311
Registrace: 31.7.2017
Město: Jemnice
Stát: ČR
Vítám Vás v magickém obchůdku. Šperky jsou zasílány v DÁRKOVÉM BALENÍ !

Novinky

859887
24.1.2020 Za tajemstvím hvězdné oblohy https://www.fler.cz/zbozi...

Vítám Vás v magickém obchůdku,

jmenuji se Gabriel ( křestní jméno ) a společně s mojí paní Ilonou tvoříme cínované šperky z minerálů, které mají duši ( nikoliv ze skla a podobných levných náhražek, které nemohou nahradit blahodárné vlastnosti pokladů naší Země ), orgonity a orgonitové šperky, které jsou vytvářeny s využitím vlastností a působením minerálů společně s jejich estetičností.  

Snažíme se využít jejich potenciálu ve prospěch svého nositele, tedy zacílení pro jaký účel má být vytvořen.

----------------------------------------------------------------------------------------

VÝBĚR ORGONITU - CÍNOVANÉHO ŠPERKU

Je vhodné vybírat orgonit - cínovaný šperk dle svého znamení zvěrokruhu, živlu, intuice, životního stylu a minerálů zaměřených na určité jeho vlastnosti, nebo-li co od něj očekáváme ( pomoc s problémem ). 

****************************************************************

Aktivace vlastní energií, SHAMBALLOU, REIKY a pod. není potřeba a vlastně ani není možné ( viz. níže ), neboť ... síla a energie minerálů je obrovská, jsou tady již milióny až miliardy let a celou tu dobu vstřebávali do sebe vesmírnou energii, která tu čeká právě pro Vás ... tyhle vzácné energie jsou přístupny jen málo vyvoleným, žijícím duchovním životem po dlouhé generace a předávajícími si tyto vzácné vědomosti ...

... posledními lidmi, kteří v našich končinách dokázali pracovat s magickými silami přírody byly Žítkovské bohyně, poslední z nich - Irma, již nežije a s ní také odešlo tzv. bohyňování ...

********************************************************

Co je orgonit ?

Orgonit a výrobky na jeho bázi mají schopnost pracovat s univerzální životní energií ( orgon ), která je všude kolem nás a je nezbytná pro život všech organismů.

Jak na nás působí ?

Orgonity pracují mimořádnou silou s univerzální životní energií, stále a bez náročné údržby.

Nošení a údržba orgonitových šperků, orgonitů

Nevystavujte orgonitové šperky a orgonity přímému slunci ... nechávat v rozpáleném autě, za oknem a pod. Občas ( 2- 3 měsíce ) je vhodné je očistit proudem studené vody a nechat je nabít na mírném slunci

***************************************************************

 - díky orgonitům se stáváme opravdovou součástí přírody, která nám na oplátku poskytne více ze svého blahodárného vlivu.                                                                  

- podporují léčbu živých organizmů

- harmonizují negativní energie

- velice účinně neutralizují geopatogenní zóny všech typů, kterou  eliminují na nejnižší možnou hranici

- ionizují vzduch

- zvyšují duchovní úroveň lidí (jejich vibrace), podporují meditaci, rozjímání

- vyrovnávají emoční i mentální disharmonie, ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují rodinné vztahy

- harmonizují energie v přírodě - podporují a renegerují živé organismy

- očišťují vodu od disharmonických energií

- podporují růst a rozvoj rostlin

- jsou silným zdrojem záporných iontů

- čiští a chrání potraviny v ledničkách

- čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem

- v neposlední řadě na nás působí svým estetickým ztvárněním, neboť i vnímání očima dokáže uvést člověka do harmonie.    

                                                                                Esus

*************************************************************

Drobné nedostatky - bublinky, prasklinky, nerovnosti nejsou na závadu a nemají žádný vliv na působení orgonitu.

*************************************************************

VÝROBKY ZDE V OBCHŮDKU NENAHRAZUJÍ LÉKAŘSKOU PÉČI !

*************************************************************

Při nesplnění očekávání se šperkem nebo orgonitem mě neváhejte kontaktovat zprávou. Vždy se snažím vyhovět zákazníkovi k jeho plné spokojenosti.

**************************************************************

Ochrana osobních údajů

Prodávající tímto prohlašuje, že veškeré údaje poskytnuté kupujícím jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám a nebudou použity k marketingovým účelům.

*************************************************************

 

 

*******************************************************

Ošetření cínovaného šperku

Cín, tak jako každý jiný kov oxiduje, proto je vhodné cca po 2.-3. měsících šperk umýt v jarové vodě ( nejlépe vyřazeným zubním kartáčkem ), osušit a potřít olejem ( olej na šicí stroje, méně je vhodný stolní olej, nejlépe antioxidační olej ), nechat olej den působit, poté osušit papírovým kapesníčkem a šperk je připravený k nošení.

Při nenošení - uchovávat jej v krabičce či sáčku po předchozí proceduře, s tím rozdílem - nechat šperk naolejovaný. Při vyjmutí šperk osušit papírovým kapesníčkem a může se nosit.

***************************************************************

Co je orgonit ?

Orgonit a výrobky na jeho bázi mají schopnost pracovat s univerzální životní energií ( orgon ), která je všude kolem nás a je nezbytná pro život všech organismů.

Jak na nás působí ?

Orgonity pracují mimořádnou silou s univerzální životní energií, stále a bez údržby. Občas je však dobré nechat je nabít na mírném slunci nebo očistit proudem studené vody.

***************************************************************

 - díky orgonitům se stáváme opravdovou součástí přírody, která nám na oplátku poskytne více ze svého blahodárného vlivu.      

*********************************************************

Jak na nás působí orgonity ?

 • působí na nás svou mimořádnou silou univerzální životní energie
 • pomocí orgonitů se stáváme opravdovou součástí přírody
 • velice účinně neutralizují geopatogenní zóny všech typů
 • podporují léčbu živých organizmů
 • ionizují vzduch
 • zvyšují duchovní úroveň lidí (jejich vibrace)
 • podporují meditace, rozjímání, různé terapie - vyrovnávají emoční i mentální disharmonie, ruší psychopatogenní zóny a pole, podporují vztahy a rodinu - harmonizují energie v přírodě
 • podporují a regenerují živé organismy
 • očišťují vodu (zvláště šungit)
 • podporují růst a rozvoj rostlin
 • jsou silným zdrojem záporných iontů 
 • čiští a ochraňují potraviny v ledničkách
 • čistí prostory od negativních nízkých astrálních a jiných entit a forem

****************************************************************

 

Způsob dopravy
Šperky zasílám jako doporučený dopis, orgonity jako doporučený balíček Českou poštou. Na Slovensko a do zemí EU poštovné dle tarifu České pošty.
Obchodní podmínky

1. Objednávka - kupní smlouva
Kupní smlouva vznikne odesláním objednávky nakupujícímu. Přijetí objednávky potvrdí prodávající a nakupující je následně informován prostřednictvím e-mailu (pomocí nástroje provozovatele tohoto webu). Stejným způsobem je nakupující informován o přijetí platby na účet a následném odeslání zboží.

2. Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy – vrácení zboží do 14 dnů od převzetí.
Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží nebo poslední části dodávky, a to bez ohledu na způsob převzetí zboží či provedení platby.
Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží.
Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží. Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14 denní lhůtě - nejlépe však obratem, aby nedošlo k zbytečnému odeslání zboží, pokud o něj kupující nemá zájem. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje. Pro usnadnění komunikace je vhodné v odstoupení uvést číslo objednávky, bankovní spojení a zvolený způsob vrácení zboží.
Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku plně odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal.
Platba za vrácené zboží bude prodávajícím nakupujícímu uhrazena až po přijetí vráceného zboží a jeho následné kontrole. Zboží musí být vráceno prodávajícímu (ne na dobírku) kompletní, nejlépe v původním obalu, nesmí jevit známky opotřebení či poškození.
Nakupující nese přímé náklady spojené s vrácením zboží.
Je-li vrácené zboží poškozeno porušením povinností kupujícího, je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a započíst jej do navrácené částky.
Právo na odstoupení od smlouvy nelze uplatnit u smluv na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.


3. Reklamace zboží
Pokud má převzaté zboží nedostatky (např. nemá sjednané nebo oprávněně očekávané vlastnosti, nehodí se k obvyklému nebo sjednanému účelu, není kompletní, neodpovídá jeho množství nebo jakost), jedná se o vady zboží, za které prodávající odpovídá. Prodávající může nabídnout po dohodě s nakupujícím slevu z ceny výrobku, výměnu či opravu výrobku. 

Vznikne-li škoda při přepravě zboží, odpovídá za vzniklou škodu dopravce.
V tomto případě musí přebírající na tuto vadu okamžitě upozornit přepravce a následně prodejce. Zboží je vždy odesíláno doporučeně - podrobnosti o způsobu přepravy jsou uvedeny na profilu prodejce a je nutné, aby se nakupující ve svém zájmu s těmito podmínkymi před uzavřením objednávky seznámil.
Prodávající odpovídá za vady vzniklé po převzetí zboží v 24 měsíční záruční době. Prodávající neodpovídá za vady vzniklé v důsledku běžného opotřebení.


4. Dodání zboží
Nakupující hradí prodávajícímu platbu za zboží + poštovné a balné převodem na bankovní účet. Zboží bude odesláno po obdržení platby na účet prodávajícího nejpozději do 5 pracovních dnů ode dne přijetí platby na účet (pokud se nedohodne nakupující s prodávajícím jinak). Číslo bankovního účtu je kupujícímu sděleno po potvrzení přijetí objednávky.
Další možností převzetí a úhrady zboží je osobní odběr. Tato možnost je možná pouze v prodejcem uvedených lokalitách. Pouze po předchozí domluvě kupujícího s prodávajícím je možné předání zboží i na jiném místě, bude-li prodávající souhlasit s místem předání navrženým kupujícím.
Zboží je odesílano Českou poštou, poštovné a balné se odvíjí od aktuálních cen České pošty, množství, ceny a váhy zboží.


5. Prohlášení
Potvrzením objednávky prodávající prohlašuje, že se seznámil s obchodními podmínkami, a byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží a souhlasí s nimi.
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné a bude se řídit dle Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

 • 12207791Jana 60 | 27.01.20 | 10:29

  Moc dekuji za Miluju tě!a preji hezke dnyÚsměv

 • 12207636Gabi's | 27.01.20 | 09:16

  Opožděně mockrát děkuji Tulipán... a přeji krásné dny PusaSvítíčko sluní

 • 12207532leroka design | 27.01.20 | 08:37

  přeji vám krásný den a díky moc za milé "nahlédnutí" Stydlivý úsměvŠtěstí

 • 12207520P - Art Bora Jambo | 27.01.20 | 08:32

  Děkuji za Miluju tě! a přeji krásný pondělní den Svítíčko sluní

 • 12207307za babku | 27.01.20 | 03:01

  přeji krásný den Štěstí a mooooc děkuji Úsměv

 • 12206906Jana 60 | 26.01.20 | 21:00

  Moc dekuji zaMiluju tě!a preji hezky vecerÚsměv

 • 12206760ZinaG 2 | 26.01.20 | 19:59

  Moc děkuji za srdíčka. Přeji Vám krásné dny Úsměv.

 • 12206304jmmoda | 26.01.20 | 16:12

  Moc zdravíme...Svítíčko sluní...krásný den...Jitka a MarkétaBrrrr, zima

 • 12205713P - Art Bora Jambo | 26.01.20 | 10:08

  Moc děkuji za Miluju tě!a přeji nádherný nedělní den Svítíčko sluní

 • 12205666pampellinda | 26.01.20 | 09:21

  PusaStydlivý úsměv

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím