Kontakt Zboží
Hodnocení: (183) 100%
Nadšenci: 504
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2847
Registrace: 25.2.2015
Město: Chvaletice
Stát: ČR
Milí zákazníci, k dnešku ukončuji vánoční prodej. Přepadly mě zdravotní potíže, tak raději zvolním. Děkuji za pochopení a těším se na vás případně po Novém roce. :-) Vlaďka

Novinky

849661
2.12.2019 Milí zákazníci, omlouvám se za malé zpoždění v dodávkách balíčků. Trápí mě trochu zdraví a menší rodinné problémy. Dodání se zpozdí asi o dva dny.Děkuji za pochopení! Vlaďka

AKCE DO KONCE LISTOPADU - SLEVA 15%

Slevový kupón ZN1-AFB-1ZP

Sleva je určeně pro didaktické pomůcky, některé dekorace a předměty pro dekorování. Úsměv

 

 

 

 

 

Vítejte v obchůdku s dřevěným tvořením Úsměv.

 

 

Jmenuji se Vlaďka a již několik let se zabývám výrobou pomocí laseru. 

Mou největší vášní je vyřezávání z překližky různých dekorací, didaktických pomůcek, ozdob a drobných komponentů pro další tvoření. 

Na tomto profilu nabízím převážně sady pro dotvoření didaktických pomůcek. 
V balíčku k nim vždy naleznete odkazy s návody na kompletaci. Není to nic těžkého. Stačí trocha lepidla typu Herkules, kolíčky na prádlo a něco na zatížení (třeba hrníčky spolehlivě fungují Mrkáček). A pak různé barvy, pastelky, nebo fixy. 
Nejvíc se mi osvědčily akrylové barvy, fixy a pastelky (skvělé pro barvení pomůcek dětmi) a lihová mořidla. 

Vzhledem k tomu, že zboží vyrábím po přijetí platby (nemám dostatečné prostory pro skladnování zásob), odesílám balíčky do 7 dnů od přijetí platby. 7 dnů je nejzazší termín. Obvykle stíhám zaslat objednávky mnohem dříve, ale to záleží na množství objednávek, které musím zpracovat. Takže děkuji za pochopení, pokud se mi nebude dařit odeslat je brzy.
Děkuji! Stydlivý úsměv

Dále můžete navštívi další mé profily se svatební nabídkou a s nabídkou různých tvarů pro další tvoření. 

 

Přeji Vám krásné dny a děkuji za návštěvu! Úsměv
Vlaďka

 

 

 

 

 

 

Balíčky zasílám pomocí služeb Zásilkovny buď na některou z jejich poboček, nebo kurýrem na adresu. 

Českou poštu z důvodů špatných zkušeností již nevyužívám. 

Ceník: 

Zásilkovna na pobočku: 89,- Kč
Zásilkovna na adresu pomocí kurýra: 95,- Kč

Balíčky odesílám do 7 dnů. Je to z důvodů, že objednávky vyrábím až po přijetí platby. Děkuji za pochopení! Stydlivý úsměv

Obchodní podmínky

Mílí zákazníci, podle nového zákona jsme povinni Vás poučit o obchodních podmínkách, týkajících se nákupu v našem obchodě.

 

Zde jsou naše obchodní podmínky:

 

 1. Úvodní ustanovení

 

1.1 Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce Dřevěný obchůdek. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatele profilu Dřevěný obchůdek) a kupujícího.

 

 1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 

2.1: Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2.2: Zákazník má právo stornovat objednávku do 48 hodin od podání objednávky.

2.3: Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.

2.4: Poznámka zákazníka v objednávce neslouží pro požadavky zákazníka na jakoukoliv změnu charakteru objednávaného zboží. Prodávající má v takovém případě právo objednávku odmítnout. Změny jsou možné pouze po předchozí individuální domluvě interní poštou.

2.5: Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.

2.6: Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.

2.7: Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplněním této podmínky dojde ke stornování objednávky.

2.8: Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 7.

2.9: V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu přes server Fler.cz.

2.10: Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změně ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 7.

2.11: Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

2.12: Doklad o zaplacení zboží bude dostupný u uvedené objednávky.

 

 1. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

 

3.1: Kupující má právo podle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, je potřeba nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, poslat zpět v uvedené lhůtě (lhůta se počítá od data odeslání). Prodávající do 30 dnů od odstoupení vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku předem 3 / 8 dohodnutým způsobem. Před odesláním zboží zpět je kupující povinnen o tomto informovat prodávajícího.

3.2: Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.

3.3: Zboží na zakázku nelze vrátit bez udání důvodu, viz odstavec 7.

 1. Práva a povinnosti prodávajícího

 

4.1: Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který kupujícímu sdělí při potvrzení objednávky. Účetní doklad sloužící zároveň jako dodací a záruční list je přístupný elektronicky, na vyžádání i se zbožím.

4.2: Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.

4.3: Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

 

 1. Práva a povinnosti kupujícího

 

5.1: Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.

5.2: Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě 4 / 8 před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 7.

5.3: V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

 

 1. Dodací podmínky

 

6.1: Dodací podmínky pro Českou republiku.

6.1.1: Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka (cena objednávky nepřesáhne 500,- Kč), nebo jako Balík do ruky (pokud cena objednávky přesáhne hranici 500,- Kč.

6.1.2: Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty.

6.1.3: Zboží odesíláme do 7 kalendářních dnů.

 

 1. Zboží na zakázku

 

7.1: Zadání zboží na zakázku

7.1.1: Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle specifických požadavků zákazníka.

7.1.2: Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní pouze poštou Fler.cz.

7.1.3: Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.

7.2: Průběh objednání zboží na zakázku.

7.2.1: Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.

7.2.2: Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s dobou dodání a přibližnou cenou.

7.2.3: Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.

7.2.4: V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech bude navrácena zbylá část zálohy.

7.3: Vyhotovení zboží na zakázku.

7.3.1: Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.

7.3.2: Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 10%.

7.3.3: Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinen zakoupit.

7.4: Platební a dodací podmínky pro zboží na zakázku.

 7.4.1: U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod

7.4.2: Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží odesláno na zadanou adresu neprodleně nebo dle dohody s nakupujícím. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty.

7.5: Vrácení a reklamace zboží na zakázku.

7.5.1: Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.

7.5.2: Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 8.

 

 1. Reklamační řád

 

8.1: Záruční doba

8.1.1: Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.

8.1.2: Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

8.1.3: Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.

8.1.4: V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.

8.1.5: Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.

8.1.6: Záruka se vztahuje na vady materiálu, funkční vady, vady vzniklé při výrobě či kompletaci zboží provedené prodávajícím. Nevztahuje se na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží.

8.2: Způsob reklamace

8.2.1: Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou Fler.cz, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.

8.2.2: Při uplatnění reklamace je nutno odeslat poštou na adresu prodejce řádně zabalený reklamovaný předmět.

8.2.3: Zákazník si náklady na přepravu zboží hradí sám.

8.2.4: V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.

8.2.5: V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.

8.3: Provedení reklamace

8.3.1: Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a zběžné prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.

8.3.2: O způsobu vyřízení reklamace vyrozumí prodávající zákazníka předem interní poštou Fler.cz

8.3.3: V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

 

 1. Vrácení zboží

 

9.1: Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od obdržení.

9.2: Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.

9.3: Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.

9.4: Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 10 pracovních dnů.

 

 1. Závěrečná ustanovení

 

10.1: Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

10.2: Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler Boxy

Žádný veřejný FlerBox.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

 • 12114998Dřevěný obchůdek | 29.11.19 | 13:37

  Dobrý den, Lucko,

  omluvám se, vašeho komentáře jsem si všimla pořádně dlouho. Zapomněla jsem, že tu existují. :-)

  Mockrát děkuji a doufám, že výroky dále dobře slouží. :-)

 • 11873437kolokolomlynsky | 15.07.19 | 10:00

  Děkuji za strašně milou a hlavně trpělivou spolupráci! Výrbek na přání více než splnil očekávání.

  Ať se daří, Lucka

 • 11204660VikeaEu | 28.08.18 | 08:48

  ďakujem za srdiečkovú návštevu, nech sa darí Miluju tě!Svítíčko sluníTulipán

 • 11168272pelagie | 10.08.18 | 13:42

  Děkuji za srdíčko. Všechno nej při dalším tvoření. Velký úsměv

 • 11162449Danilka | 07.08.18 | 12:44

  Díky! Pusa Srdce

 • 11160013Dřevěný obchůdek | 06.08.18 | 10:45

  Dobrý den, děkuji, Vám určitě také Svítíčko sluní

 • 11159217Sněženka | 05.08.18 | 22:24

  Děkuji za milou návštěvu. Ať se Vám daří nejen na Fleru. Štěstí

 • 11157604Dřevěný obchůdek | 05.08.18 | 09:19

  Dobtý den, děkuji :-)

 • 11157257Ditaka | 05.08.18 | 05:44

  Děkuji, ráda oplácímKytice

 • 11145030Dřevěný obchůdek | 29.07.18 | 21:12

  Děkuji! :-)

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím