Kontakt Zboží
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 155
Aktivita: aktivní
Prodáno: 29
Registrace: 24.1.2010
Město: Praha 10
Stát: ČR

Novinky

Žádné aktuální informace.

Zdravím všechny návštěvníky mého FLEROVSKÉHO světa. Jmenuji se OLGA a tvorba šperků je můj koníček, odreagování a velká zábava. Mezi mé další koníčky patří cestování, příroda, cizí jazyky, sport (nejvíc jízda na dvojkole s manželem ze všech nejlepším), etnografie a etnická hudba, dějiny pravěku. Dlouho jsem pracovala v cestovním ruchu a potom v jazykové agentuře, takže šlo vždy o práci "hlavou a pusou" a ručičky trochu zahálely. A to jim nesmíme dovolit :)

Teď vážně. Na člověka působí při cestách, ať už doma nebo v cizině, a nejen při nich, tolik podnětů, až vás začne sžírat neodolatelná touha je zhmotnit. Nakreslit, vypsat, vymodelovat, zhudebnit ... Procítit všechna ta setkání s lidmi, oslnivé barvy, dráždivé vůně a půvabné melodie světa a dát svým pocitům konkrétní formu. Prostě je vtělit do něčeho, co vytvoříte.

A pokud můžete svůj zhmotněný pocit nebo sen nabídnout dalším lidem, je vaše radost dvojnásobná. Proto vám nabízím šperky, které jsou mými zhmotněnými sny a pocity. Někdy jsou to sny romantické, jindy drsné, někdy šaškovské a jindy sentimentální. Pokud se vám některý můj výrobek zalíbí a zachce se vám mít kolem krku, ruky či v ušním lalůčku Olžin sen, vyberte si. Uděláte radost sobě i mně. 

Způsob dopravy
Doprava zboží poštou, případně v Praze osobní převzetí. Zboží zasílám v obálce s bublinkovou fólií. KDO OBJEDNÁ DVA NEBO VÍCE :) VÝROBKŮ, dostává PŘEKVAPENÍ ZDARMA jako BONUS.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím