Kontakt Zboží
Hodnocení: (47) 100%
Nadšenci: 111
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1115
Registrace: 6.8.2014
Město: Praha 3
Stát: ČR
27.9.-5.10.2019 jsem na dovolené mimo ČR. Vaše objednávky budu vyřizovat až po tomto termínu.

Novinky

Žádné aktuální informace.

Město - Praha

Již více jak 20 let vyrábím loutky-marionety, které jsou plně funkční, jsou ovládané nitěmi, které vedou od dřevěného vahadla ke končetinám. Hlavička a končetiny jsou odlévané /materiál tvrzená sádra/, tělíčko a vahadlo jsou ze dřeva, loutka je ručně opracovaná a malovaná netoxickými barvami české výroby a po ušití oblečení je ručně oblečena, sestavena a navázána. Na výrobě se podílejí 3 lidé, já osobně retušuji, maluji, vybírám látky a doplňky a vše financuji. Loutky se používají hlavně jako dekorace, typický dárek pro cizince, ale mohou sloužit i jako hračka pro větší děti. Naše loutky naleznete v obchodech v centru Prahy. Loutky jsou velké 25-30cm, s vodítkem 50-55cm. Některé loutky jsou stále stejné, například kašpárek, jiné se naopak stále obměňují, například princezny a ježibaby jsou vždy naprosto originální. Kromě loutek se věnuji dekupáži, vyrábím touto metodou dekorační prkénka. Hodně času trávím v našem Papírnictví, kde se mazlím s různými třpytkami, barvami a kreativními materiály, které Vám zde mohu také časem nabídnout. Zboží zákazník platí předem na náš účet až po obdržení e-mailu s potvrzením, že je zboží skladem a výzvou k platbě.

Osobní odběr je možný pouze v Praze, v tom případě zákazník nemusí /ale může/ platit předem na účet a může zboží uhradit v hotovosti při předání.

Zboží zasíláme PPL zpravidla 1-3dny po připsání platby na účet, balíme do kartonových krabic s výplní. Prkénka balíme do krabice nebo do obálky.

Cena poštovného je nastavena paušálně, u objednávek menších rozměrů a malé hmotnosti upravím poštovné směrem dolů.

Zboží menších rozměrů a malé hmotnosti /jedná se zpravidla o materiál/ zasíláme Českou poštou již od 40Kč, cena poštovného bude upravena podle objemu a váhy a předem oznámena e-mailem nakupujícímu.

Od 27.9. do 5.10. jsem na dovolené mimo ČR. Vaše objednávky budu vyřizovat až po tomto termínu.

Způsob dopravy
1.PPL, baleno do kartononové krabice s výplní 2.Osobní odběr /Praha/ 3.Českou poštou /menší zásilky/
Obchodní podmínky

Obchodní a reklamační podmínky

1. ÚVOD

Obchodní a reklamační podmínky prodeje jsou platné a upravují obchodní vztah mezi kupujícím, dále jen zákazník a dodavatelem zboží, objednaného prostřednictvím tohoto internetového obchodu a jeho provozovatelem, dále jen dodavatel.

2. OBJEDNÁVKA

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou pro obě strany, jak pro zákazníka tak pro dodavatele závazné.
Zákazník podáním objednávky zároveň stvrzuje, že se seznámil s obchodními a reklamačními podmínkami internetového obchodu a souhlasí s nimi.

Objednávka je platná pokud jsou vyplněny veškeré požadované informace vyžadované formou formuláře na internetovém obchodu a ověření objednávky dodavatele u zákazníka formou e-mailu nebo telefonického dotazu.

3. DODACÍ PODMÍNKY

Místem dodání zboží je adresa vyplněná zákazníkem při objednávce.

Dodávka zboží se uskutečňuje způsobem, který si zákazník vybral při objednávce.

4.PLATEBNÍ PODMÍNKY

Platební podmínky odpovídají způsobu, který si zvolil zákazník při své objednávce.

5. REKLAMACE A ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Dodavatel garantuje kvalitu zboží u tohoto druhu obvyklou. Veškeré reklamace musí být uplatněny písemnou formou a to buďto doporučeným dopisem nebo e-mailem. V obou případech je nutno uvést přesný popis a specifikaci čeho se reklamace týká, adresu a další potřebné údaje zákazníka.

V případě, že dodávka zboží vykazuje zjevné vady přepravního obalu a to zejména protržení, rozbití atd., je zákazník oprávněn odmítnout převzetí zboží.

V souladu se zákonem 367/2000 Sb odst. 640/1964 Sb. – občanský zákoník, § 53 odst. 7  má  soukromá osoba kupující (ne však podnikatel – osoba, která při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti) právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, které bylo objednáno přes e-shop, emailem, po telefonu  a následně posláno přepravní službou na určenou adresu.

Zboží musí být vráceno pouze v originálním obalu, nepoškozené, bez známek užívání nebo opotřebení a to ve výše uvedené lhůtě. Dodavatel, po obdržení vráceného zboží neprodleně vrátí zákazníkovi zpět odpovídající částku a to předem dohodnutým způsobem.

Platební možnosti

1. CENA OBJEDNÁVKY

O výši objednaného zboží budete informováni ihned při objednávce na internetových stránkách. K ceně objednaného zboží připočítáváme cenu za přepravu. Není-li snížena v časové ohraničené akci.

2. ZMĚNA CENY OBJEDNÁVKY

Dodavatel si vyhrazuje právo změnit cenu dodávaného zboží a to v případech, že tato cena byla zvýšena  na vstupu. Dodavatel se zavazuje o tomto neprodleně informovat zákazníka, tento má právo v tomto případě od smlouvy písemnou formou odstoupit.

3. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Zákazník si může při objednávce zvolit, jaký způsob platby preferuje.

 

1. TERMÍNY DODÁNÍ

Termín vyřízení vaší objednávky a termín dodání je závislý na vybraném druhu dodání, ale hlavně na množství objednaných kusů, jelikož se jedná o ruční práci. Dodavatel si vyhrazuje právo dodat objednané zboží v rozmezí 2 - 30 dnů od doručení objednávky. O předpokládaném termínu dodání vás budeme informovat při potvrzení objednávky. Dodavatel si vyhrazuje, v případě situace kterou nebylo možno ovlivnit , termín dodání prodloužit, ale vždy o tom musí informovat klienta, který má právo v tomto případě od objednávky písemnou formou odstoupit.

2. ZPŮSOB DODÁNÍ

Objednávka bude vyřízena a dodána formou obchodního balíku službou PPL do 5 dnů na adresu zvolenou při objednávce. 

Podmínky vrácení peněz

 1. zboží musí být odesláno nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží. Zboží musí být neporušeném a nepoužitém stavu.
 2. zásilka musí obsahovat doklad o zaplacení a kopii útržku dobírkové nebo balíkové služby, průvodní dopis stvrzující požadavek na vrácení peněz.
 3. vráceny vám budou pouze peníze za zboží, nikoliv však cena za dopravu
 4. balíky zasílejte běžnou balíkovou poštou (můžete balík pojistit). Balíky zaslané na dobírku nebudou přijaty.
 5. vrácená částka bude uhrazena poštovní poukázkou na dodací adresu, nebo na bankovní účet do 14 dnů od doručení balíku

Důležité upozornění:

Tato služba se vztahuje pouze na území České republiky.
Informujte nás prosím i v případech, že obdržíte poškozenou zásilku. Bohužel nemůžeme za bezchybné doručení ručit, ale i těmito reklamacemi se zabýváme.

Závěrečná ustanovení

Tato část je součástí podmínek a nabývá platnost k 6.8.2014. Platnost této části může být upravována nebo rozšiřována. Změny týkající  se dopravy není nutné oznamovat.

 

Komentáře

 • 12297353Veselé šití | 14.03.20 | 12:47

  Velký úsměv také děkuji

 • 12270705petka-2007 | 29.02.20 | 13:14

  děkujiStydlivý úsměvKytice, přeji prima víkendPalec nahoruAhoj!

 • 12221067Dorkas | 03.02.20 | 12:15

  Poetické a romantické..Děkuji za srdíčka..Miluju tě!

 • 12218450Esus | 02.02.20 | 04:04

  Přeji Vám krásné nedělní ránoSvítíčko slunía moc děkujiSrdce.

 • 12217913lauermannova | 01.02.20 | 18:45

  Děkujů moc za ❤️ a přeju krásné dnyTulipán

 • 12178195fifoš | 10.01.20 | 07:46

  PusaDěkuji a hezký den

 • 12177244anett123 | 09.01.20 | 16:37

  Děkuji za návštěvu ÚsměvŠtěstí

 • 12171611very12 | 06.01.20 | 10:44

  Děkuji za srdíčkovou návštěvu a přeji vše nejlepší v novém roce

  Svítíčko sluníKvět

 • 12140099Esus | 14.12.19 | 20:08

  Přeji Vám krásný sobotní večerÚsměva také moc děkujiSrdce.

 • 12128476Belinus | 07.12.19 | 08:17

  Moc děkuji za milou návštěvu a přeji krásný adventní víkend Stydlivý úsměvVánoční stromekNěco na zub.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím