Kontakt Zboží
Hodnocení: (3065) 100%
Nadšenci: 3808
Aktivita: aktivní
Prodáno: 21868
Registrace: 21.8.2012
Město: České Budějovice
Stát: ČR
Máme Vás rádi, moje milí, a proto na Vaše četné požadavky jsme odložily zvýšení cen až do konce týdne 1.9.2019! Nečekejte na zdražení - pokud jste již dlouho plánovali něco koupit, nyní je čas to udělat ještě za... více »

Novinky

827855
1.9.2019 Vážení a milí zákazníci,
dnes je poslední den, kdy si můžete koupit své oblíbené kosmetické výrobky značky Bon Savon za staré ceny!
Využijte této jedinečné cenové nabídky a nakupte výhodně!

 

Vážení a milí zákazníci, příznivci přírodní kosmetiky a značky Bon Savon!

Oslavte s námi sedmé výročí prodeje na Fleru!

Pokud jste již dlouho plánovali něco koupit - nyní je čas to udělat.

Od 26. srpne 2019 dochází ke zvýšení cen. Tak si pospěšte!

Vzhledem k rostoucím nákladům jsme byli po 7 letech nuceni zvýšit ceny některých kosmetických výrobku na 15-20%

Toto rozhodnutí bylo způsobeno mnoha vnějšími faktory:

neustálý nárůst cen kosmetických surovin  a obalových materiálů;

výrazně oslabování kurzu české koruny negativně ovlivňuje konečné náklady na produkt - téměř 90% surovin používaných při výrobě se dováží, protože domácí průmysl neposkytuje sortiment a požadovanou čistotu surovin;

růst faktur za elektřinu, zvýšení nájmu a služeb, a nakonec i inflace...

Zvyšujeme ceny, protože nejsme připraveni obětovat kvalitu naších výrobku a nakupovat levnější suroviny od neověřených dodavatelů nebo šetřit na jiných důležitých komponentech. 

Děkujeme za Váši přízeň  a věříme, že pochopíte nezbytnost tohoto kroku, tím spíše, že i po zvýšení cen budeme mít konkurenceschopné ceny.

Cenové změny jsou pro nás a pro Vás vždy stresující, 

proto před zvýšením cen máte od nás bonus v podobě možnosti nákupu našich skvělých produktu až do konce týdne za staré ceny, na které jste si za poslední sedm let byli zvyklí. 

❤️ ❤️ ❤️

 Již od září 2014 ruční výroba našich přírodních mýdel a kosmetických výrobků probíhá v prostorách výrobní dílny, zkolaudované v souladu se Správnou výrobní praxí pro účely kosmetické výroby.

 Všechny naše výrobky řádně prochází certifikací na Státním Zdravotním Ústavu v Praze (NRC pro kosmetiku), jsou bezpečné a zdravotně nezávadné podle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a Nařízení Evropského parlamentu a Rady č.1223/2009 o kosmetických přípravcích.

 Také jsou notifikovány na Evropském portálu CPNP v Bruselu.

Níže můžete nahlédnout do dílny a dalších našich prostor :-)

 
 

 

Moji milí zákazníci,

níže pro Vaše info uvádím porovnání cen poštovného při zaslání Českou poštou, dopravného DPD a Uloženky Partner/Česká pošta.

 

 

                                    Přehled cen dopravy pro ČR

 

Dopravce   Platba předem Doba dodání**
Česká pošta - balík do ruky Balík do 10 kg 135 Kč 1 – 2 dni
       
       
Přepravní společnost DPD Balík do 10 kg 130 Kč 1 – 2 dni
       
Uloženka Partner Balík do 20 kg 85 Kč  
       
Uloženka Česká pošta Balík do 10 kg 135 Kč  
       
Osobní odběr - dle domluvy   zdarma  
 
 

 

                                                                                                     

                                     Přehled cen dopravy pro SR

 
Dopravce   Platba předem Doba dodání**
Slovenská pošta Balík do 10 kg 6,0 Eur 3 – 5 dni
       
Přepravní společnost DPD Balík do 10 kg 7,0 Eur 3 - 5 dni
 
 

**- v pracovních dnech

Vyhrazujeme si právo upřesnění poštovného dle množství a objemu objednaného zboží.

 
Aktuální seznam výdejních míst Uloženky naleznete ZDE 
 
Sledování zásilky online  ZDE
 
 
Děkuji za důvěru a věřím, že budete se změnou spokojeni :o)
 
Přeji krásné letní dny,
 
Vaše Agata

Bon Savon, dále jen „prodávající“

pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu umístěného na internetové adrese https://www.fler.cz/bon-savon

1. Úvodní ustanovení

Tyto Obchodní Podmínky jsou platné od 1.2.2016.

Kupující učiněním objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky vyhlášené prodávajícím. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.

2. Uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi. Nakupující je o potvrzení objednávky informován přes Fler systém, spolu se zasláním podkladů k platbě.

2.2. O přijetí platby je kupující rovněž informován prodávajícím přes systém. Konečné poštovné se může při potvrzení objednávky navýšit v závislosti na počtu objednaných položek nebo celkové hodnoty zásilky.

2.3. Pokud platba nedojde prodávajícímu do 14 dnů od potvrzení objednávky, prodávající si vyhrazuje právo tuto objednávku stornovat. Připomenutí platby zasílá prodávající kupujícím kolem 8-10. dne od přijetí objednávky.

3. Dodání a převzetí zboží

3.1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího a to i v případě osobního předání.

3.2. Uvedená doba dodání zboží se počítá od data připsání platby na účet prodávajícího.

3.3. Zboží je odesíláno jako doporučená zásilka /doporučený balíček, balík do ruky společností Česká Pošta nebo kurýrem PPL v závislosti na velikosti a váze zásilky. Balení je uzpůsobeno povaze zboží.

3.4. O odeslání zboží je kupující informován ve Fler systému pod číslem své objednávky.

3.5. Pokud kupující obdrží zásilku porušenou nebo nekompletní je povinen o této skutečnosti prodávajícího informovat neprodleně.

3.6. Pokud si kupující zásilku na poště nevyzvedne a tato se vrátí zpět prodávajícímu, je kupující o této skutečnosti informován vnitřní poštou. Na náklady kupujícího je možné opětovné zaslání zásilky. Pokud zákazník poštovné zaplatit odmítne, případně s prodejcem nekomunikuje, kupující mu vrátí peníze za zboží na účet, z kterého platbu obdržel, a to do 14 pracovních dnů od obdržení nevyzvednuté zásilky. Peníze za poštovné prodávající kupujícímu nevrací.

4. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

4.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (i bez udání důvodu). Lhůta 14-ti dnů začíná běžet dnem převzetí zboží.

Kupující nemůže v souladu s §1837 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy na zboží kosmetického charakteru, zejména z hygienických důvodu, a proto nemůže vracet prodávajícímu kosmetické prostředky (např. šampony, mýdla, kondicionéry, krémy, balzámy, oleje apod.)

4.2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží vystavené (vyrobené, upravené) na přání zákazníka.

4.3. Kupující je povinen před vrácením zboží o této skutečnosti prodávajícího písemně informovat vnitřní poštou.

4.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, nepoužité a bezpečně zabalené tak, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě.

Zboží není možné vracet na dobírku. Prodávající si vyhrazuje právo neuznat vrácení zboží/reklamaci/odstoupení od smlouvy, pokud vrácené zboží neodpovídá původnímu stavu.

Zasílejte na adresu: Agata Procházková, U Pily 723, České Budějovice 37001

4.5. O obdržení zboží zpět je kupující informován vnitřní poštou, částka za zboží je kupujícímu vrácena do 14 pracovních dnů na účet, ze kterého byla příchozí platba provedena.

V případě změny cen zboží, vrací prodejce nakupujícímu částku, za kterou bylo zboží zakoupeno v den potvrzení objednávky. Prodávající vrací prodejci peníze pouze za vrácené kusy zboží, nikoliv částku za poštovné.

4.6. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

5. Reklamace zboží

5. 1. Po odeslání zboží vystaví prodávající kupujícímu elektronickou fakturu na uvedenou fakturační adresu. Tuto fakturu si může nakupující stáhnout pod svou objednávkou ve Fler systému. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

5.2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je znehodnoceno jeho nesprávným skladováním či poškozeno nevhodným zacházením.

5.3. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

5.4. Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště nebo kurýru PPL.

5.5. O zahájení reklamace je nakupující povinen informovat prodejce před odesláním zboží písemně, např. vnitřní poštou, a to před odesláním zásilky. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

5.6. Reklamace je prodejcem vyřízena nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží nebo části zboží zpět. O způsobu vyřízení reklamace je zákazník předem informován vnitřní poštou.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Kromě výše uvedeného od 1.2.2016 vchází v platnost zákon o mimosoudním řešení v případě spotřebitelských sporů.

V případě, že by došlo k sporu mezi spotřebitelem a společností Bon Savon, který by se nepodařilo urovnat, může poskytnout informace o sporu přímo Českou obchodní inspekci na stránkách www.coi.cz.

Prodávající je povinen se vyjádřit do 15 dnů od doručení vyrozumění o zahájení.

Prodávající je povinen úzce spolupracovat a poskytnout ČOI součinnost potřebnou k efektivnímu řešení spotřebitelského sporu.

Svým přístupem společnost Bon Savon se vždy snaží o co nejvyšší spokojenost zákazníka, který je u nás na prvním místě – Náš zákazník je náš pán. Chceme, aby se k nám zákazníci rádi vraceli a měli z nákupu u nás radost a ne starost.

Obchodní podmínky

Bon Savon, dále jen „prodávající“

pro prodej zboží prostřednictvím internetového obchodu umístěného na internetové adrese https://www.fler.cz/bon-savon

1. Úvodní ustanovení

Tyto Obchodní Podmínky jsou platné od 1.2.2016.

Kupující učiněním objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky vyhlášené prodávajícím. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.

2. Uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi. Nakupující je o potvrzení objednávky informován přes Fler systém, spolu se zasláním podkladů k platbě.

2.2. O přijetí platby je kupující rovněž informován prodávajícím přes systém. Konečné poštovné se může při potvrzení objednávky navýšit v závislosti na počtu objednaných položek nebo celkové hodnoty zásilky.

2.3. Pokud platba nedojde prodávajícímu do 14 dnů od potvrzení objednávky, prodávající si vyhrazuje právo tuto objednávku stornovat. Připomenutí platby zasílá prodávající kupujícím kolem 8-10. dne od přijetí objednávky.

3. Dodání a převzetí zboží

3.1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího a to i v případě osobního předání.

3.2. Uvedená doba dodání zboží se počítá od data připsání platby na účet prodávajícího.

3.3. Zboží je odesíláno jako doporučená zásilka /doporučený balíček, balík do ruky společností Česká Pošta nebo kurýrem PPL v závislosti na velikosti a váze zásilky. Balení je uzpůsobeno povaze zboží.

3.4. O odeslání zboží je kupující informován ve Fler systému pod číslem své objednávky.

3.5. Pokud kupující obdrží zásilku porušenou nebo nekompletní je povinen o této skutečnosti prodávajícího informovat neprodleně.

3.6. Pokud si kupující zásilku na poště nevyzvedne a tato se vrátí zpět prodávajícímu, je kupující o této skutečnosti informován vnitřní poštou. Na náklady kupujícího je možné opětovné zaslání zásilky. Pokud zákazník poštovné zaplatit odmítne, případně s prodejcem nekomunikuje, kupující mu vrátí peníze za zboží na účet, z kterého platbu obdržel, a to do 14 pracovních dnů od obdržení nevyzvednuté zásilky. Peníze za poštovné prodávající kupujícímu nevrací.

4. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

4.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (i bez udání důvodu). Lhůta 14-ti dnů začíná běžet dnem převzetí zboží.

Kupující nemůže v souladu s §1837 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy na zboží kosmetického charakteru, zejména z hygienických důvodu, a proto nemůže vracet prodávajícímu kosmetické prostředky (např. šampony, mýdla, kondicionéry, krémy, balzámy, oleje apod.)

4.2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží vystavené (vyrobené, upravené) na přání zákazníka.

4.3. Kupující je povinen před vrácením zboží o této skutečnosti prodávajícího písemně informovat vnitřní poštou.

4.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, nepoužité a bezpečně zabalené tak, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě.

Zboží není možné vracet na dobírku. Prodávající si vyhrazuje právo neuznat vrácení zboží/reklamaci/odstoupení od smlouvy, pokud vrácené zboží neodpovídá původnímu stavu.

4.5. O obdržení zboží zpět je kupující informován vnitřní poštou, částka za zboží je kupujícímu vrácena do 14 pracovních dnů na účet, ze kterého byla příchozí platba provedena.

V případě změny cen zboží, vrací prodejce nakupujícímu částku, za kterou bylo zboží zakoupeno v den potvrzení objednávky. Prodávající vrací prodejci peníze pouze za vrácené kusy zboží, nikoliv částku za poštovné.

4.6. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

5. Reklamace zboží

5. 1. Po odeslání zboží vystaví prodávající kupujícímu elektronickou fakturu na uvedenou fakturační adresu. Tuto fakturu si může nakupující stáhnout pod svou objednávkou ve Fler systému. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

5.2. Záruka se nevztahuje na zboží, které je znehodnoceno jeho nesprávným skladováním či poškozeno nevhodným zacházením.

5.3. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

5.4. Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště nebo kurýru PPL.

5.5. O zahájení reklamace je nakupující povinen informovat prodejce před odesláním zboží písemně, např. vnitřní poštou, a to před odesláním zásilky. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

5.6. Reklamace je prodejcem vyřízena nejpozději do 14 dnů od obdržení zboží nebo části zboží zpět. O způsobu vyřízení reklamace je zákazník předem informován vnitřní poštou.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

Kromě výše uvedeného od 1.2.2016 vchází v platnost zákon o mimosoudním řešení v případě spotřebitelských sporů.

V případě, že by došlo k sporu mezi spotřebitelem a společností Bon Savon, který by se nepodařilo urovnat, může poskytnout informace o sporu přímo Českou obchodní inspekci na stránkách www.coi.cz.

Prodávající je povinen se vyjádřit do 15 dnů od doručení vyrozumění o zahájení.

Prodávající je povinen úzce spolupracovat a poskytnout ČOI součinnost potřebnou k efektivnímu řešení spotřebitelského sporu.

Svým přístupem společnost Bon Savon se vždy snaží o co nejvyšší spokojenost zákazníka, který je u nás na prvním místě – Náš zákazník je náš pán. Chceme, aby se k nám zákazníci rádi vraceli a měli z nákupu u nás radost a ne starost.

Komentáře

 • 12147196U Maxe | 19.12.19 | 22:30

  mooc děkujiMiluju tě!TulipánVánoční stromek

 • 12147152cínovaní-šperky | 19.12.19 | 22:07

  Děkuji za milou návštěvu. Přeji krásné svátky ÚsměvVánoční stromek

 • 12093147Oxi74 | 17.11.19 | 12:20

  Palec nahoru

 • 12077460U Ludinky | 08.11.19 | 22:51

  Přeji hezký víkendSvítíčko sluníSlunečnice a moc děkuji, jste super Palec nahoruPusaAhoj!

 • 11971875evacernoskova | 12.09.19 | 21:12

  Také odtud velká gratulace!Miluju tě!

 • 11971872ALLMEN | 12.09.19 | 21:11

  Dílna nového tisíciletí! Paráda, klobouk dolů před všemi, co se podílí na výrobě voňavých zázraků! A taky skoro neunesu tu haldu srdíček - je to fakt doping! Držím vám palce!!!Miluju tě!

 • 11908558babizna61 | 06.08.19 | 23:09

  ÚdivZdravím a mooooc děkuju za spoustu SrdceSrdceSrdce

 • 11888474zzuzzik | 25.07.19 | 14:12

  tie fotky zo zákulisia sú úžasné!!!!Zamilovaný pohled

 • 11859660olivieves | 07.07.19 | 09:27

  Moc děkujiSvítíčko sluníDuhaKrásný den

 • 11849483Jeremiáš Polcar | 30.06.19 | 20:53

  Děkuji za přízeň a přeji krásné voňavé léto ÚsměvSlunečnice

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím