Kontakt Zboží
Hodnocení: (27) 100%
Nadšenci: 173
Aktivita: aktivní
Prodáno: 81
Registrace: 1.5.2014
Město: Praha 18
Stát: ČR

Novinky

800675
10.4.2019 Přijďte nás pozdravit na VELIKONOČNÍ TRH 14.4.2019, Praha-Kobylisy v Centru RoSa! Rádi Vás uvidíme!!!

Přijďte nás pozdravit již tuto neděli- Praha :-)

 

 

Vítáme Vás v našem obchodě značky Biba Biba s různorodým dárkovým zbožím a širokou škálou limitovaných autorských produktů a signovaných autorských kolekcí. Inspirací autorce je její vlastní podvědomé cítění, fantazie a automatická kresba.

Naše práce je naší láskou. Mottem je nám soustředit se na kvalitu raději než než na kvantitu. Věříme v sílu kvalitní ruční práce a obdivujeme šikovné řemeslníky kteří jsou v našich očích hrdinové. Při výrobě produktů klademe důraz preciznost a soustředíme se na detaily.

 S velikou vášní  a láskou pro Vás od políbení můzou, vymýšlíme a vyrábíme variace originálních a nestárnoucích malých sérií  unikátních designových výrobků pro vaše vlastní potěšení i k obdarovávání  všech vašich milých.

Snažíme se aby všechny naše unikátní výrobky vyůstily do nejen esteticky vkusných a designových, ale také užitých a v prvé řadě funkčních produktů, které by Vás a vaše blízké oslovovaly a zpříjemňovaly každodenní dny vašich životů a daly Vám pocítit jedinečnost, individualitu a radost v dnešním, již tak materiálnem přeplňeném světě a při pohledu na ně či jejich užívání by Vás příjemně hřály u srdce a na vašich tvářích by vytvořily úsměv a vy jste si je zamilovali.

Děkujeme vám za vaši přízeň a přejeme příjemné prohlížení, snění a nakupování.

Autorské, dětské motivy na porcelánovém setu.

Originální, autorské motivy na porcelánu

THE BIRD LOVE (autorské, porcelánové brože).

BIRD LOVE

 

Obrázek s autorskou grafikou, ruční SÍTOTISK.

Obrázek s autorskou grafikou, ruční SÍTOTISK

 

Floating (A)VOID Gallery :-)

TRH

 

 Čerstvě vypečené autorské lahůdky právě PRO VÁS!

Čerstvě vypečené lahůdky právě PRO VÁS!

 

Pár obrázků tvoření:

RUČNÍ, UMĚLECKÝ SÍTOTISK

 

 

I naše nová, monochromatická a  luxusní Biba Biba stuha dotváří dokonalý dojem z originálních dárků...

I krásné balení přispívá k celkové dokonalosti krásného dárku...

 S láskou, pečlivě zabalená 1.objednávka čekající na potvrzení platby a na cestu k jejímu majiteli :-)

První objednávka čekající na odeslání ke svému majiteli :-)

© Biba Biba 2015 Všechny výrobky zde včetně fotografií jsou autorská práce.  Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko 

 

 

Upozornění k péči o Vaše nové Biba Biba šperky

Věnujte svým novým šperkům péči. Jsou vyrobeny z bižuterních kovů, určené k občasnému nošení. Není vhodné je vystavovat nadměrnému vlhku, vysokým teplotám, nadměrnému slunečnímu záření, nešetrnému zacházení, nadměrnému působení potu, parfémů a jiných chemikálií. Všechny tyto vlivy by je mohly poškodit. Je dobré vždy šperky na noc sundat a uložit je na bezpečné, suché místo. Bižuterní kovy jsou kovy s povrchovou úpravou, která po nějakém čase a podle míry opotřebení může změnit svou barvu. Šperky s čočkami prosím nenamáčejte do vody - nejsou voděodolné. Také upozorňuji, že barvy šperků se mohou lišit v závislosti na nastavení monitoru.

 

Způsob dopravy
Vaše zboží zasíláme do 5ti dnů po přičtení platby na účet, doporučeně dle ceníku České pošty. Cena větších zásilek je kalkulována individuálně, dle váhy a rozměrů. Na vyžádání uvádíme podací číslo zásilky, podle kterého je možné zboží dohledat na stránkách České pošty. Při odběru většího množství položek zaplatíte poštovné jen jedenkrát. V poštovném je zahrnuto i balné. Veškeré zboží je vždy precizně zabaleno do bublinkové fólie, krabic případně bublinkových obálek, bezpečně s ohledem k výrobku. Cena poštovného do ostatních zemí EU se může navýšit dle platného ceníku ČP při přijetí objednávky. Pro zahraniční zákazníky máme možnost platby přes PayPal. Fakturu ukládáme automaticky, vytiskneme a zašleme na vyžádání, k dispozici v el.podobě je vždy pod Vaší objednávkou. V případě, že se něco z objednávky cestou rozbije, je nutné to na poště ihned reklamovat s přesným doložením toho (nejlépe foto), jak byl balík zabalen. Po dohodě je možný osobní odběr v Praze. Na dobírku nezasíláme. Děkujeme za pochopení. (The foregin cutomers can pay through PayPal).
Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

 

BA. Inky Mückové

 

 1. Úvodní ustanovení

 

1.1.       Tyto obchodní podmínky (ve smyslu § 1751 zákona č. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, v aktuálním znění, dále jen „občanský zákoník“) platí pro nákup v
e-shopu fler.cz – kreativní svět prostřednictvím webového rozhraní umístěného na internetové adrese www.fler.cz (dále rovněž jen „webové rozhraní“).

 

1.2.       Kupující zasláním objednávky a dále též potvrzením ve webovém rozhraní současně stvrzuje, že akceptuje tyto obchodní podmínky a že se s nimi seznámil. Kupní smlouva, tj. obchodní podmínky včetně objednávky a jejího přijetí, budou Kupujícímu zaslány e-mailem nebo vytištěné poštou bezprostředně po uzavření kupní smlouvy nebo budou přiloženy ke zboží nejpozději při dodání zboží Kupujícímu.

 

1.3.       Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy (za „kupní smlouvu“ se zde označuje jakákoliv smlouva, uzavřená dle těchto obchodních podmínek). Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce. Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce, ledaže se Kupující a Prodávající výslovně dohodnou na jiném jazyce. Znění obchodních podmínek může Prodávající měnit či doplňovat. Práva a povinnosti se řídí vždy tím zněním obchodních podmínek, za jehož účinnosti vznikly.

 

1.4.  Veškeré smluvní vztahy se řídí těmito obchodními podmínkami, Pravidly užívání portálu fler.cz (dostupné na https://www.fler.cz/pravidla-uzivani-pravni-dolozka), a vztahy jimi neupravené občanským zákoníkem, a je-li smluvní stranou spotřebitel, zákonem č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

 

1.5.       V případech, kdy osoba, která má v úmyslu nakoupit zboží od Prodávajícího, jedná při objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání, nebo je právnickou osobou, neuplatní se na ni ochrana spotřebitele dle těchto obchodních podmínek, zejména se neuplatní příslušná ustanovení článku 5 – Odstoupení od kupní smlouvy.

 

 1. Vymezení pojmů

 

2.1.       Kupujícím je fyzická nebo právnická osoba, která má v úmyslu koupit prostřednictvím webového rozhraní zboží.Vzhledem k platné právní úpravě se rozlišuje Kupující, který není spotřebitelem a Kupující, který spotřebitelem je.

 

2.2.       Spotřebitel je každý člověk, který mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání uzavírá smlouvu s podnikatelem nebo s ním jinak jedná.

 

2.3.       Zbožím prodávaným prostřednictvím webového rozhraní je kreativní rukodělné zboží zahrnující šátky, porcelánové výrobky, šperky a dekorace do domácnosti.

 

 1. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 

3.1.     Podání objednávky a uzavření kupní smlouvy se řídí Pravidly užívání portálu fler.cz

   (dostupné zde: https://www.fler.cz/pravidla-uzivani-pravni-dolozka ).

 

3.2.       Webové rozhraní obsahuje seznam zboží a informace o něm, a to včetně uvedení cen jednotlivého zboží. Ceny zboží jsou uvedeny včetně veškerých daní, cel a dalších poplatků. Uvedené ceny nezahrnují ceny a náklady za balení, dopravu nebo dodání zboží Kupujícímu. Ceny prezentovaného zboží a ceny za balení, dopravu a dodání zůstávají v platnosti po dobu, kdy jsou zobrazovány ve webovém rozhraní. Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím Kupujícímu nelze vzájemně kombinovat, ledaže Prodávající uvede výslovně jinak.

 

3.3.       Prezentace zboží umístěná ve webovém rozhraní je informativního charakteru a nejedná se o nabídku ze strany Prodávajícího (resp. o jeho návrh na uzavření smlouvy; § 1732 odst. 2 občanského zákoníku se nepoužije). Prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně takto prezentovaného zboží.

 

3.4.       Kupující souhlasí s použitím prostředků komunikace na dálku při uzavírání kupní smlouvy. Náklady vzniklé Kupujícímu při použití prostředků komunikace na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (především náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí Kupující sám. Výše těchto nákladů se neliší od základní sazby poskytovatele těchto komunikačních služeb.

 

3.5.       Možnost Prodávajícího uzavřít kupní smlouvu za individuálně s Kupujícím sjednaných podmínek je zachována.

 

3.6.       Prodávající může na základě dohody s Kupujícím zhotovit zboží podle přání Kupujícího. Kupující bere na vědomí, že mírné odchylky týkající se velikosti, designu a barvy zboží jsou u rukodělně a řemeslně zhotovovaných produktů přípustné.

3.7.       Kupní smlouvou se Prodávající zavazuje dodat Kupujícímu zboží uvedené v objednávce a Kupující se zavazuje toto zboží od Prodávajícího či jím zvoleného přepravce převzít a zaplatit Prodávajícímu kupní cenu zboží uvedenou v objednávce.

 

3.8.       Kupující může zrušit objednávky dosud nepotvrzené Prodávajícím telefonicky nebo emailovou zprávou na kontaktním telefonním čísle, resp. emailové adrese Prodávajícího. Všechny objednávky přijaté Prodávajícím jsou závazné. I závaznou objednávku lze po předchozí domluvě s Prodávajícím zrušit. V případě, že nebude objednávka zrušena do doby před expedicí, a bude expedována, může být po Kupujícím požadována náhrada nákladů spojená s expedicí a vrácením zboží způsobených zrušením objednávky.

 

3.9.       Kupující bere na vědomí, že Prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu, a to zejména s osobami, které dříve porušily kupní smlouvu (včetně obchodních podmínek).

 

3.10.    V případě, že došlo ke zjevné technické chybě na straně Prodávajícího při uvedení ceny zboží ve webovém rozhraní nebo v průběhu objednávání, není Prodávající povinen dodat Kupujícímu zboží za tuto zcela zjevně chybnou cenu.

 

3.11.    Prodávající upozorní Kupujícího, pokud cena uvedená u zboží ve webovém rozhraní nebo v průběhu objednávání již není aktuální. Pokud Kupující nesouhlasí se zvýšením ceny, Prodávající si vyhrazuje právo odstoupit od kupní smlouvy.

 

 1. Platební a dodací podmínky

 

4.1.       Společně s kupní cenou je Kupující povinen zaplatit Prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží, jejichž výše je uvedená ve webovém rozhraní a bude uvedená v objednávce a v jejím přijetí. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i tyto náklady spojené s dodáním zboží.

 

4.2.       Prodávající je oprávněn požadovat uhrazení celé ceny zboží před jeho odesláním nebo předáním Kupujícímu (§ 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije).

 

4.3.       Kupující má možnost zaplatit kupní cenu za zboží Prodávajícímu některým z níže uvedených způsobů:

 • bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č. 208847817/0600 vedený u GE Money Bank, a.s.
 • prostřednictvím PayPal (pouze pro zahraniční Kupující)

Případné další platby Kupujícího v souvislosti s výše uvedenými způsoby úhrady ceny zboží jsou uvedeny ve webovém rozhraní, v objednávce a budou uvedeny v přijetí objednávky.

4.4.       Způsob platby uvede Kupující v objednávce (kde budou uvedeny i případně další platby v souvislosti se zvoleným způsobem platby).

 

4.5.       Platba zboží je možná v českých korunách (Kč).

 

4.6.       V případě platby v hotovosti je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 5 pracovních dnů od uzavření kupní smlouvy.

 

4.7.       V případě bezhotovostní platby je Kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby – číslo objednávky. Do zprávy pro příjemce uvede Kupující své fler.cz uživatelské jméno. V případě bezhotovostní platby je závazek Kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet Prodávajícího.

 

4.8.       Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví Prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy Kupujícímu fakturu. Prodávající není plátcem DPH. Fakturu vystaví Prodávající Kupujícímu po uhrazení kupní ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu Kupujícího.

 

4.9.       Zboží, které je skladem, Prodávající v případě osobního převzetí expeduje zpravidla do 5 pracovních dnů od přijetí objednávky. Při platbě převodem na účet Prodávající zboží, které je skladem, expeduje zpravidla do 5 pracovních dnů od připsání příslušné částky na svůj účet.

 

4.10.    Způsoby dodání zboží jsou:

 • zaslání zboží prostřednictvím České pošty, a to jako doporučenou zásilku

Konkrétní výše poštovného bude Kupujícímu sdělena před potvrzením objednávky.

4.11.    V případě, že je z důvodů na straně Kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným než sjednaným způsobem. V případě, že Kupující zboží nepřevezme ani neodstoupí od kupní smlouvy v souladu s těmito obchodními podmínkami, je Kupující povinen uhradit náklady spojené s takovým doručováním a s uskladněním zboží (za uskladnění u Prodávajícího za každý den prodlení ve výši max. 10,- Kč, maximálně však celkem 500,- Kč nebo do výše kupní ceny, pokud je nižší než 500,- Kč), jakož i další náklady, které Prodávajícímu z důvodu nepřevzetí zboží Kupujícím vzniknou, a dále má právo od kupní smlouvy odstoupit.

 

4.12.    Dodáním zboží podle těchto obchodních podmínek se rozumí okamžik doručení zboží Kupujícímu v souladu s kupní smlouvou. Bezdůvodné odmítnutí zboží Kupujícím se nepovažuje za nesplnění povinnosti dodat zboží ze strany Prodávajícího ani za odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího. Při převzetí zboží je Kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalu zboží a případné závady neprodleně oznámit přepravci a Prodávajícímu. Odmítnutí převzít zásilku z důvodu poškozeného obalu se nepovažuje za bezdůvodné odmítnutí zboží. Podpisem dodacího listu Kupující potvrzuje, že zásilka zboží splňovala veškeré náležitosti a bere na vědomí, že reklamace zboží z důvodu porušení obalu zásilky již není možná.

 

4.13.    Kupující nabývá vlastnické právo ke zboží zaplacením celé kupní ceny za zboží (včetně nákladů na balení a dodání), nikoli však dříve, než zboží převezme. Odpovědnost za nahodilou zkázu, poškození či ztrátu zboží přechází na Kupujícího okamžikem převzetí zboží, nebo okamžikem, kdy měl Kupující povinnost zboží převzít, ale v rozporu s kupní smlouvou tak neučinil.

 

4.14.    Kupující bere na vědomí, že kreativní rukodělné zboží, prodávané prostřednictvím webového rozhraní obchodu, včetně jeho designu, je autorským dílem Prodávajícího chráněným dle zákona č. 121/2000Sb., autorského zákona. Kupující nemá právo zejména pořizovat kopie takového zboží za účelem jejich rozšíření bez souhlasu Prodávajícího.

 

 1. Odstoupení od kupní smlouvy

 

5.1.       Kupující bere na vědomí, že dle ustanovení § 1837 občanského zákoníku nelze mimo jiné odstoupit od kupní smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

 

5.2.       Nejedná-li se o případ uvedený v odst. 5.1 či o jiný případ, kdy nelze od kupní smlouvy odstoupit, má Kupující v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 písm. a) občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti dnů od převzetí zboží. Odstoupení od kupní smlouvy může Kupující zaslat na Kontaktní adresu Prodávajícího nebo na Kontaktní e-mail Prodávajícího.

 

5.3.       V případě odstoupení od kupní smlouvy dle odst. 5.2 těchto obchodních podmínek se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být Prodávajícímu vráceno (jinak než na dobírku, kterou Prodávající nepřebírá) do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy na Kontaktní adresu nebo do sídla Prodávajícího. Zboží musí být Prodávajícímu vráceno nepoškozené, neopotřebené a neznečištěné a, je-li to možné, v původním obalu.

 

5.4.       Kupující spolu s vráceným zbožím přiloží kopii dodacího listu a faktury, byla-li vystavena, nebo jiný dokument prokazující koupi zboží, a dále písemné vyjádření o odstoupení od kupní smlouvy a zvoleném způsobu vrácení peněz. Vyjádření rovněž musí obsahovat kontaktní adresu, telefon a elektronickou adresu Kupujícího. K odstoupení od smlouvy může Kupující využít formulář poskytnutý Prodávajícím.

 

5.5.       Prodávající vrátí Kupujícímu peněžní prostředky (včetně nákladů na dodání), které od něho na základě kupní smlouvy přijal. Prodávající peníze vrátí do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy Kupujícím, a to (i) stejným způsobem, jakým je od Kupujícího přijal, nebo (ii) způsobem, jaký Kupující požadoval. Odstoupí-li Kupující od kupní smlouvy, Prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky Kupujícímu dříve, než mu Kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží Prodávajícímu odeslal.

 

5.6.       Jestliže Kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který Prodávající nabízí, vrátí Prodávající Kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

 

5.7.       Kupující bere na vědomí, že pokud zboží vrácené Kupujícím bude poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno, vzniká Prodávajícímu vůči Kupujícímu nárok na náhradu škody jemu tím vzniklé. Nárok na úhradu vzniklé škody je Prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku Kupujícího na vrácení kupní ceny a nákladů na dodání zboží.

 

5.8.       Při zasílání je Kupující povinen zboží zabalit do vhodného obalu tak, aby nedošlo k jeho poškození či zničení. Za zboží podstatně poškozené či zničené při přepravě v důsledku použití nevhodného obalu nelze vrátit kupní cenu a náklady na dodání zboží.

 

5.9.       Náklady spojené s navrácením zboží Prodávajícímu v případě odstoupení od kupní smlouvy Kupujícím hradí Kupující, a to i pokud nemůže být zboží navráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou. Prodávající je oprávněn započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s navrácením zboží na kupní cenu a náklady na dodání zboží, které mají být Kupujícímu vráceny.

 

 1. Odpovědnost za vady a reklamační řád

 

6.1.       Práva Kupujícího z vadného plnění se řídí příslušnými obecně závaznými předpisy (zejména ustanoveními § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2158 až 2174 občanského zákoníku).

 

6.2.       U veškerého nového zboží prodávaného Prodávajícím Kupujícímu, který je spotřebitelem, odpovídá Prodávající Kupujícímu za to, že zboží při převzetí nemá vady a že se vady u spotřebního zboží nevyskytnou v době dvaceti čtyř měsíců od převzetí zboží Kupujícím.

 

6.3.       Kupující je povinen uplatnit reklamaci u Prodávajícího (nebo osoby určené k opravě) bez zbytečného odkladu od zjištění nedostatku. Doručené reklamace jsou vyřizovány bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se Prodávající s Kupujícím nedohodnou jinak. O uplatnění a vyřízení reklamace vystaví Prodávající písemné potvrzení. V případě sporné reklamace rozhodne Prodávající o jejím přijetí do tří pracovních dnů ode dne uplatnění reklamace.

 

6.4.       Reklamaci lze uplatnit následujícím způsobem:

 • Informování Prodávajícího telefonicky, e-mailem či písemně.
 • Doručení reklamovaného zboží (jinak než na dobírku, kterou Prodávající nepřebírá) na Kontaktní adresu Prodávajícího (nebo osoby určené k opravě), do jakékoliv provozovny Prodávajícího nebo do sídla či místa podnikání Prodávajícího. Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy Prodávající obdržel od Kupujícího reklamované zboží. Při zasílání zboží je Kupující povinen zboží zabalit do vhodného obalu tak, aby nedošlo k jeho poškození či zničení. Ke zboží je vhodné přiložit doklad o zakoupení zboží či fakturu, byla-li vystavena, nebo jiný dokument prokazující koupi zboží, spolu s popisem vady a návrhem na způsob řešení reklamace. Nic z výše uvedeného nebrání pozitivnímu vyřízení reklamace za zákonných podmínek.

 

6.5.       Práva Kupujícího z vadného plnění:

 • V případě vady, kterou lze odstranit a pro kterou výrobek nelze používat zcela řádně:

o    právo na bezplatnou opravu;

o    právo na přiměřenou slevu z kupní ceny

o    u nepoužitého výrobku dále právo na výměnu vadného výrobku

 • V případě vady, kterou nelze odstranit a pro kterou výrobek nelze řádně užívat:

o    právo na výměnu zboží, je-li to možné

o    právo na odstoupení od smlouvy

o    právo na přiměřenou slevu z kupní ceny

 

6.6.       Záruka a nároky z odpovědnosti na vady se nevztahují na vady:

 • způsobené mechanickým poškozením zboží,
 • způsobené poškozením výrobku, k němuž došlo způsobem, který neodpovídá běžnému způsobu jeho užívání;
 • způsobené neodborným zásahem do výrobku;
 • vzniklé opotřebením způsobeným běžným užíváním.

 

6.7     Mírné odchylky týkající se kvality, velikosti, designu a barvy zboží jsou u  

   rukodělně a řemeslně zhotovovaných produktů přípustné a nepovažují se za

   reklamovatelnou vadu.

 

 1. Ochrana osobních údajů

 

7.1.       Ochrana osobních údajů Kupujícího, který je fyzickou osobou, je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

 

7.2.       Kupující souhlasí se zpracováním a shromažďováním těchto svých osobních údajů: jméno a příjmení, adresa bydliště a doručovací a fakturační adresa, odlišuje-li se od adresy bydliště, identifikační číslo a daňové identifikační číslo, adresa elektronické pošty a telefonní číslo, případně dalších osobních údajů, které uvede v objednávce nebo při registraci uživatelského účtu (dále společně vše rovněž jen jako „osobní údaje“), a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

Osobní údaje budou zpracovávány po dobu neurčitou. Osobní údaje budou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem nebo v tištěné podobě neautomatizovaným způsobem. Zpracováním osobních údajů Kupujícího může Prodávající pověřit třetí osobu jakožto zpracovatele.

 

7.3.       Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům, právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Osobní údaje Kupujícího jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Osobní údaje Kupujícího Prodávající nepředává žádné další osobě. Výjimku představují externí dopravci a osoby podílející se na dodání zboží Kupujícímu, kterým jsou osobní údaje zákazníků předávány v minimálním rozsahu, který je nutný pro doručení zboží.

 

7.4.       Kupující potvrzuje, že poskytnuté osobní údaje jsou přesné a že byl poučen o tom, že se jedná o dobrovolné poskytnutí osobních údajů.

 

7.5.       V případě, že by se Kupující domníval, že Prodávající nebo zpracovatel provádí zpracování jeho osobních údajů, které je v rozporu s ochranou soukromého a osobního života Kupujícího nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, může:

 • požádat Prodávajícího nebo zpracovatele o vysvětlení,
 • požadovat, aby Prodávající nebo zpracovatel odstranil takto vzniklý stav.

 

7.6.       Požádá-li Kupující o informaci o zpracování svých osobních údajů, je mu Prodávající povinen tuto informaci předat. Prodávající má právo za poskytnutí informace podle předchozí věty požadovat přiměřenou úhradu nepřevyšující náklady nezbytné na poskytnutí informace.

 

7.7.       Kupující souhlasí se zasíláním informací souvisejících se zbožím, službami nebo podnikem Prodávajícího na elektronickou adresu Kupujícího. Kupující dále souhlasí se zasíláním obchodních sdělení Prodávajícího. Souhlasy dle obou předcházejících vět může Kupující kdykoli odvolat.

 

7.8.       Dozor na ochranou osobních údajů provádí Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz ).

 

 1. Závěrečná ustanovení

 

8.1.       V otázkách neupravených kupní smlouvou (včetně objednávky a jejího přijetí) a obchodními podmínkami či případně komunikací mezi stranami a Pravidly užívání portálu fler.cz (https://www.fler.cz/pravidla-uzivani-pravni-dolozka) se právní vztah řídí podmínkami uvedenými ve webovém rozhraní. Informace o jednotlivých technických krocích vedoucích k uzavření kupní smlouvy jsou patrné z webového rozhraní a rovněž z Pravidel užívání portálu fler.cz (https://www.fler.cz/pravidla-uzivani-pravni-dolozka).

 

8.2.       Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění a činnost Prodávajícího nepodléhá jinému povolování. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Prodávající není ve vztahu ke Kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ani žádné takové dobrovolně nedodržuje (ve smyslu § 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku). Kontrolu dodržování právních předpisů týkajících se technických požadavků na zboží a bezpečnost zboží provádí Česká obchodní inspekce (http://www.coi.cz/). Česká obchodní inspekce provádí též kontrolu dodržování předpisů na ochranu spotřebitele. Práva spotřebitelů hájí i jejich zájmová sdružení a jiné subjekty na jejich ochranu. Případné stížnosti vyřizuje Prodávající prostřednictvím Kontaktního e-mailu, nebo se může Kupující obracet na subjekty uvedené v tomto odstavci.

 

8.3.       Je-li některé ustanovení obchodních podmínek neplatné nebo neúčinné nebo nepoužitelné, nebo se takovým stane, namísto neplatných ustanovení nastoupí ustanovení, jehož smysl se neplatnému ustanovení co nejvíce přibližuje. Neplatností nebo neúčinností nebo nepoužitelností jednoho ustanovení není dotčena platnost ostatních ustanovení. Změny a doplňky kupní smlouvy či obchodních podmínek vyžadují písemnou formu.

 

8.4.       Obsah webových stránek Prodávajícího, všechny na nich materiály (texty, fotografie, obrázky, loga a další) a v souvisejících tištěných médiích (propagační letáky, inzerce atd.), včetně programového vybavení webového rozhraní a těchto obchodních podmínek, je chráněn autorským právem Prodávajícího a může být chráněn dalšími právy třetích osob. Obsah nesmí být Kupujícím a Uživatelem měněn, kopírován, rozmnožován, šířen ani použit žádnou třetí stranou k jakémukoli účelu bez písemného souhlasu Prodávajícího. Zejména je zakázáno úplatně nebo bezplatně zpřístupňovat fotografie a texty umístěné na webovém rozhraní. Při nerespektování tohoto zákazu bude Prodávající postupovat v souladu se zákonem č. 121/2000 Sb., autorský zákon, ve znění pozdějších předpisů. Názvy a označení výrobků, zboží, služeb, firem a společností mohou být registrovanými obchodními známkami příslušných vlastníků. 

 

8.5.       Webové rozhraní může využívat službu Google Analytics, poskytovanou společností Google, Inc. (dále jen "Google"). Služba Google Analytics používá souborů "cookies", které jsou textovými soubory ukládanými počítače Kupujícího a Uživatelů webového rozhraní umožňující analýzu způsobu užívání webového rozhraní Kupujícím a Uživateli. Informace vygenerované souborem cookie o užívání stránky (včetně IP adresy) budou společností Google přeneseny a uloženy na serverech ve Spojených státech. Google bude užívat těchto informací pro účely vyhodnocování užívání webového rozhraní a vytváření zpráv o jeho aktivitě, určených pro Prodávajícího a provozovatele webového rozhraní a pro užívání internetu vůbec. Google může také poskytnout tyto informace třetím osobám, bude-li to požadováno zákonem nebo budou-li takovéto třetí osoby zpracovávat tyto informace pro Google. Google nebude spojovat IP adresu Kupujícího a Uživatelů s jakýmikoli jinými daty, která má k dispozici. Kupující a Uživatelé webového rozhraní mohou odmítnout používání souborů cookies volbou v příslušném nastavení v internetovém prohlížeči, avšak v tomto případně není vyloučeno, že nebude možné plně využívat veškeré funkce webového rozhraní. Používáním webového rozhraní souhlasí Kupující a Uživatelé se zpracováváním údajů o nich společností Google, a to způsobem a k účelu shora uvedeným.

 

8.6.       Prodávající nenese odpovědnost za chyby vzniklé v důsledku zásahů třetích osob do webového rozhraní nebo v důsledku jeho užití v rozporu s jeho určením. Uživatel a Kupující nesmí při využívání webového rozhraní používat postupy, které by mohly mít negativní vliv na jeho provoz a nesmí vykonávat žádnou činnost, která by mohla jemu nebo třetím osobám umožnit neoprávněně zasahovat či neoprávněně užít programové vybavení nebo další součásti tvořící webového rozhraní a užívat webové rozhraní nebo jeho části či softwarové vybavení takovým způsobem, který by byl v rozporu s jeho určením či účelem.

 

8.7.       Kupní smlouva včetně obchodních podmínek je uložena a archivována Prodávajícím v elektronické podobě a není přístupná třetím osobám (ustanovení těchto podmínek a zákona o poskytnutí kupní smlouvy a obchodních podmínek Kupujícímu nejsou tímto jakkoli dotčena). Kupní smlouvu včetně obchodních podmínek poskytne Prodávající Kupujícímu na vyžádání v textové podobě (v elektronické podobě zasláním emailem)

 

8.8.       Znění obchodních podmínek může Prodávající měnit či doplňovat. Práva a povinnosti stran se řídí vždy tím zněním obchodních podmínek, za jehož účinnosti vznikly.

 

8.9.       V případě dotazu k obchodním podmínkám a kupní smlouvě poskytne Prodávající Kupujícímu bezodkladně veškeré potřebné informace.

 

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 30. 6. 2014.

 

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.

Komentáře

 • 10484557Lvice v porcelánu | 17.11.17 | 21:04

  Děkuji, tady velmi blízko, porcelán, slova...moc hezkéSrdce

 • 9509981MiSme | 01.01.17 | 17:05

  Skvělé a hravé věcičky tvoříte. Hodně inspirace do započatého roku vám přeji.Štěstí

 • 9351260Biba Biba | 11.11.16 | 13:49

  Díky Palec nahoru

 • 9351255T E L L A | 11.11.16 | 13:46

  Parádní novinky a děkujeme ÚsměvAhoj!

 • 9246039Marara | 13.10.16 | 22:47

  Děkuji za milou návštěvu, kterou ráda oplacím!!! Markéta

 • 9031904Biba Biba | 11.08.16 | 09:57

  Děkujeme Slunečnice

 • 9030043Titmouse | 10.08.16 | 19:41

  Velký úsměvKrásné všechno!Miluju tě!

 • 8803775Ema a Julie | 02.06.16 | 21:41

  Mockrát děkujeme Stydlivý úsměvMiluju tě!

 • 8799954Biba Biba | 01.06.16 | 21:00

  My Love & Cukrárna-z-filcu- Vaše tvorba se mi moc líbí!SlunečniceSvítíčko sluní

 • 8799601Cukrarna-z-filcu | 01.06.16 | 20:03

  Dekuji za moc mily komentar Srdce a preju spoustu uspechu !

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím