Kontakt
Hodnocení: (199) 100%
Registrace: 2.10.2010
Stát: ČR

Vítám Vás ve svém obchůdku. Jmenuji se Ivanka a ručním pracem se věnuji snad odjakživa. Přivedla mne k nim moje maminka. Díky její trpělivosti a tvůrčímu duchu jsem měla už v dětství možnost vyzkoušet většinu základních holčičích dovedností. 

V dospělosti se přidala zvědavost a potřeba přicházet  věcem na kloub, takže jsme postupně drhaly, aranžovaly, paličkovaly a hlavně v době narození mého syna s nadšením vyráběly hračky všeho druhu a to nás vlastně drží až dodnes, i když je synovi už 19 let.

Další láskou je patchwork, u kterého neustále objevuji další a další možnosti jeho využití.Je jich skutečně hodně, takže mám do konce života vystaráno.

Vzhledem k tomu, že už jsem se se svým koníčkem domů nevešla a odmítala jsem se ho vzdát, otevřely jsme si vlastní malý obchůdek, kde prodáváme nejen své výrobky (deky, kabelky, hračky, ubrusy, prostírání, polštáře, kapsáře, chňapky a spoustu dalších výrobků ), ale i látky, drobnou galanterii a pomůcky na patchwork.

Doufám, že Vás naše výrobky potěší a zaujmou a doufám, že se budete do našeho obchůdku často a hlavně rádi vracet.

Děkuji Vám za návštěvu a přeji krásný den.

Blog

Žádný záznam v blogu.

Fler kluby

Uživatel nevlastní žádný Fler klub.

Top nominace

Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím