Kontakt Zboží
Hodnocení: (652) 100%
Nadšenci: 2356
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1828
Registrace: 15.3.2011
Město: Valašské Klobouky
Stát: ČR

Novinky

833947
29.9.2019 Po dlouhé době několik málo novinek https://www.fler.cz/shop/...

Květiny jsou jedním z nejkrásnějších vyjádření lidských citů, vztahu ke kráse, poezie duše.
Darovat květinu znamená postavit most od srdce k srdci.

Vítám Vás ve svém obchůdku!

Mojí velkou radostí jsou kytky, květinky, prostě všechno, co krásně voní. Miluji jejich barvy, tvary a vůně. Inspiraci nacházím v přírodě a okolí. Vyrábím dekorace jak ze sušených květin a přírodního materiálu, tak z umělých, papírových a látkových květin. Moje pocity a zážitky se odrážejí na mé tvorbě, proto zde můžete vidět pestrou škálu výrobků. Aranžmá z květů proteplí Váš domov a poskytne mu kouzelnou atmosféru po dlouhou dobu.
Račte vstoupit do mého světa plného kytiček...

Pokud se chcete o mně dozvědět víc, tady je se mnou videorozhovor ve Fler MAGU a rozhovor

Praktickou radu na údržbu sušených dekorací najdete zde

Děkuji Kačence za krásný nový banner- Grafikanaprani- design

Veškeré dekorace včetně fotografií jsou autorskou tvorbou a jsou tak chráněny dle zákona autorskými právy!

Dekorace vyrábím i na zakázku, dále můžu na přání vyrobit svatební dekorace na auto, kytice a ozdoby na cylindr z kvalitních látkových květin, vše podle přání zákazníka.

 

 

 

Určitě jste šli kolikrát kolem výlohy s dekoracemi ze sušeného materiálu, kde Vám padl do oka nějaký hezký věneček nebo různá aranžmá se sušinou. Nebo se Vám zalíbila nějaká dekorace, kde jste ji viděli jen na obrázku, neměli jste možnost si na vlastní oči výrobek prohlédnout a od koupě Vás odrazovalo to, že vlastně ani nevíte, jak dlouho takové aranžmá vydrží.

Určitě záleží, kde takové aranžmá umístíme a jak chceme, aby nám dlouho vydrželo. Zda je to jen na určité roční období nebo chceme, aby vydrželo co nejdéle. Pokud dekoraci vystavíme venku nebo doma, kde svítí sluníčko, barvy nám časem vyblednou. Také déšt sušeným květinám neprospívá, kde časem dojde k znehodnocení materiálu.

Sušené květiny nejsou náročné na údržbu, před zakoupením jsou naimpregnovány speciálním sprejem na sušené květiny. Impregnace odpuzuje prach a zvyšuje pevnost sušených květin. Je vhodné impregnaci jednou za čas obnovit. Sprej se dá zakoupit v květinářství a zahradnictvích potřebách.

Vyrábím hodně dekorací ze sušeného obilí. Pokud dekoraci z obilí umístíte doma, může se stát, že se vám v něm objeví moli, kteří ho mají rádi. Na některém klásku může být nějaký zárodek. Proto se nelekejte, když se nějaký mol objeví. Jsou neškodní a určitě není potřeba dekoraci vyhazovat. Dejte ji do sáčku a vložte na jednu, případně dvě noci do mražáku nebo v zimě na mráz. Dekoraci se nic nestane a zničíte tak zárodky, které v mrazu nepřežijí.

Dekorace z látkových, umělých a pěnových květin nejsou tak náchylné jako sušené květiny. Jsou mnohem trvanlivější a odolnější než sušené květiny.

Při vhodném zacházení se můžete z dekorací těšit dlouhou dobu.

 
Popis:

Je určen na úpravu sušených květin a vazeb ,udržuje svěží barvy a zlepšuje celkově vzhled . Je parfémován citrusovým parfémem, práce s tímto sprejem je tedy příjemná.

Balení - sprej 600 ml.

Přípravky neobsahují žádné nebezpečné a škodlivé látky a pokud se s nimi pracuje dle návodu, nehrozí žádné jiné nebezpečí.
 
 
Popis:

Je učen na ošetřování umělých a hedvábných květin.Zbavuje je prachu a oživuje barvy. Ošetřené květiny odpuzují prach a vypadají svěže. Vynikající přípravek pro Vaši domácnost.

 

 

Způsob dopravy
PPL - při dodání zboží dávám přednost PPL službě. Zboží zasílám následující den po přijetí částky, kde dodání je do druhého dne na uvedenou adresu. V ceně je pojištění a balík bude doručován jako křehké zboží. Jste předem informováni a můžete si změnit adresu dodání, čas, případně den doručení. Česká pošta - na přání zasílám zboží i poštou. Od 1.3. 2019 došlo k výraznému navýšení cen balíků. V ceně poštovného je pouze pojištění, příplatek křehké by jste si museli připlatit. Objednané zboží balím do vystlaných krabic, aby nedošlo k poškození. Možný také osobní odběr. Pro slovenské zákazníky mám zřízený Fio účet, kde neplatíte žádné poplatky za převod. Cena za dopravu pro slovenské zákazníky je 200 Kč.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce www.fler.cz/aranzovani. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost apod.) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo (v případě ztráty zásilky) po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno PPL službou, v ceně je započítáno pojištění a balík je zasílán jako křehké zboží.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2014.

 

 

 

Komentáře

 • 12061493tomas60 | 31.10.19 | 21:27

  Stydlivý úsměvmoc děkuji za gratulkuModlitbaPusa

 • 12052192Jiři Skoumal | 26.10.19 | 23:38

  DíkyŠtěstíSvítíčko sluní

 • 11854850olga73 | 03.07.19 | 20:01

  Gratuluji k TOPu! PotleskKyticeŠtěstí

 • 11676309Linen Your Life | 29.03.19 | 23:47

  wow! Proste wow.

 • 11667420Jandírka | 26.03.19 | 06:51

  Zdravím a také děkuji PusaSvítíčko sluníAhoj!

 • 11454781nikitushka | 23.12.18 | 11:29

  Přeji Vám Vánoce plné štědrosti,
  pohody, lásky, klidu,
  v novém roce hodně štěstí, zdraví,
  osobních a pracovních úspěchů Zamilovaný pohledVánoční stromekDárekHuhulákValentýnka

 • 11341895evacernoskova | 29.10.18 | 20:27

  Úžasný svět přírodní krásy!!!ŠtěstíSvítíčko sluní

 • 11275490šipinka | 01.10.18 | 05:50

  Kacenko, stale krasne kytky a kyticky! A naaaaadherne foceni s kouzelnou modelkou! Potlesk Preji hezke podzimni dny!PusaSvítíčko sluníŠtěstí

 • 11239932evacernoskova | 14.09.18 | 06:28

  Mááávám!PusaPalec nahoruMašleSrdce

 • 10662980Alabastra | 25.01.18 | 12:36

  ŠtěstíKvětMiluju tě!KvětŠtěstí

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím