Kontakt Zboží
Hodnocení: (677) 100%
Nadšenci: 1565
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2958
Registrace: 7.12.2010
Město: Havířov - Šumbark
Stát: ČR
Vzhledem k situaci posíláme zaplacené objednávky jen jednou za týden, v pondělí. Děkujeme za pochopení. ♥SLEVA 20% na většinu zboží♥

Novinky

884066
26.5.2020 sleva 20% přepočítána u každé položky zvlášť

 

 

 

 

Vítáme Vás!

Říkáme si  akoča- Alena Cholastová Kočanová a  ufola - Pavlína Pavlínová. Keramiku děláme už hodně dlouho, baví nás to pořád. Naše keramika je typická svou barevností.  My se barev nebojíme  Někdy si ale i my potřebujeme od barev odpočinout.

Máme rády anděly, v naší dílně se ale rodí i zvířátka...různé sošky, hodně nás baví obrázky, zvonečky, obaly na květináče a tužkovníky....

Pokud se Vám líbí něco z prodaných rády vyhovíme. Víme, že každý nemusí holdovat barvám tak jako my, takže pokud si přejete náš výrobek v přírodních barvách, klidně napište.

Své zboží prodáváme i jinde, může se stát, že výrobek který si objednáte se právě prodal a my ho nestačily z nabídky odstranit. Všechno naše zboží ale můžeme udělat znova a tak o ten svůj určitě nepřijdete!

V kategorii " Někdy se něco nepodaří" najdete zboží, které je nějak poškozené a opravené ...je za sníženou cenu. Pro vaši lepší orientaci jsou výrobky z této kategorie označeny*** hvězdičkami **

Některé zboží není skladem, ale jeho dostupnost je do 2 - 4 týdnů podle náročnosti a po domluvě

 

 

V loni jsme dělaly na zakázku kachlíky do kuchyně pro jednu moc milou zákaznici. Slíbila, že vyfotí výsledek. S trémou jsem otevírala poštu, jak to dopadlo. Nerada chlubím, ale  o tohle se s Vámi musím podělit! Miluju tě!

 

 

 

Tady na fleru jsme si  našly i partičku lidí, se kterými si máme co říct. Zdravíme Janinku která má prsty rozpíchané od jehel, ale její polštáře, prostírání a výšivky... jsou superskvělý, Majku která umí vztít do ruky nejen jehlu a štětec, ale třeba i kleště, Noru která to umí s vlnou, krásnou a šikovnou Petru jejíž riflovina prostě nemá chybu!, Danielu, co plete a háčkuje ty nejbarevnější čepice pod sluncem, naší milovanou♥ Andělku, Radku, bojovnici za práva zvířat, Lenku, co se uklidňuje u korálků, Libušku a její teploučké nákrčníky, učitelku Evičku, která na co sáhne, to umí,starostlivou Gojlu,jejíž neutuchající energii jí závidíme, Leonku a její korálky. Když pomyslíme na Martičku, okamžitě se nám sbíhají sliny na její marmeládky,  každý den pijeme z optimistických hrníčků od Lejdynky, pozdrav "tam nahoru"posíláme Janičce

Podívejte se, jak naše naušničky sluší...bogy...

 

Faktury za zakoupené zboží najdete vždy u vyřízené objednávky.Pokud chcete fakturu vložit do balíčku, prosíme, upozorněte nás!

 Jsou věci, které  umí jiní líp než my, tak pokud hledáte třeba domovní znamení,nebo větší plastiku třeba do zahrady koukněte sem:keramika-ad, pohádkový příběh prožívá jiří břenek

 

Nestává se nám to často, přesto se občas poštěstí a vyberou náš výrobek do TOPu na přední stranu. Jsme vždy velmi rády a chtěly bychom vííííííc a vííííc a vííííííceŠtěstí..no, ale i to málo potěší. Jaké zboží bylo vybráno se můžete podívat tady a nebo zde.....nebo tu

7.10.2012   22:10

 

TOPlist

 

 

Možná se Vám zdá poštovné vysoké, ale posíláme keramiku a tak  se k základnímu poštovnému připočítává pojištění za křehké.  Pokud se zboží nemusí balit do krabice ( drobnosti) a vejdou se do bublinkové obálky, cena se upravuje a platíte cenu jako za dopis. V případě, že zboží potřebujete poslat do druhého dne, využijeme službu České pošty: Balík do Ruky , ale cena se navýší o tento příplatek. To samé platí i v případě, že chcete zboží poslat na Dobírku, i tam se cena navýší o příplatek za tuto službu.

Zboží můžeme poslat i do jiné země, poštovné se pak přepočítá podle ceníku České pošty a podle hmotnosti, proto cena za poštovné je u zboží spíš orientační.

Děláme všechno pro to, aby se naše výrobky k Vám dostaly v neporušeníém stavu. Proložíme polystyrenem, obalíme papírem, ucpeme všechna volná místa.

Pokud se Vám stane, že se zboží při přepravě poškodí, můžete to reklamovat na Vaší poště. V tom případě s Vámi pracovnící pošty sepíšou reklamaci, Vy musíte donést celý balík, včetně všech proložek a balícího materiálu. 

Poštovné vypočítáváme podle aktuálního ceníku České pošty.

Rády Vám uděláme zboží podle Vašich představ, ale vzhledem k tomu, že toto zboží může být specifické a pro jiné zákazníky nevhodné, tudíž neprodejné, budeme toto zboží vyrábět až po obdržení platby na náš účet.

 

Způsob dopravy
Balíčky balíme co nejpečlivěji,posíláme s příplatkem za KŘEHKÉ Do zemí EU je poštovné orientační, vypočítávat ho budeme individuálně podle hmotnosti
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

Uzavření kupní smlouvy.

1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky zákazníkovi.

2. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou nebo e-mailem na adresu, kterou uvedl při nákupu.

3. O přijetí platby a odeslání zboží je kupující informován stejným způsobem.

Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

2. Kupující nemůže odstoupit od kupní smlouvy, pokud bylo zboží na jeho přání vyrobeno nebo upraveno (zboží na zakázku).

3. Kupující je povinen před vrácením zboží o tomto prodejce písemně informovat (např. vnitřní poštou).

4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Prodejce má právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit).

5. Při vrácení zboží zpět prodejci není možné ho zasílat na dobírku.

6. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena až po doručení zboží prodávajícímu.

7. Náklady spojené s dopravou vráceného zboží hradí kupující.

Reklamace

1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později

ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu.

Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura.

4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Náklady na zaslání zboží zpět si hradí kupující sám.

Dodací podmínky

1. Platbu za zboží hradí zákazník předem na bankovní účet prodávajícího. Při osobním předání je možná platba v hotovosti. Po dohodě lze zboží zaslat i na dobírku, v tom případě navýšíme poštovné o příplatek za službu podle ceníku  České pošty

2. Prodávající odešle kupujícímu zboží nejpozději do 7 dnů od připsání platby na účet. V případě osobního odběru proběhne předání dle dohody.

3.Zboží prodávající posílá Českou poštou, cena zahrnuje i službu Křehké a po domluvě lze částku o tuto službu snížit s ohledem k tomu, že zboží v tom případě není pojištěno proti poškození.  V případě, že nakupující chce využít i jiných služeb, které Česká pošta nabízí( Balik do ruky...) informuje o tom včas prodávajícího. Ten si pak vyhrazuje právo navýšit poštovné.

Ochrana osobních údajů

1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou

považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou

zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

 

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2014

 

Komentáře

 • 12408829Thomass | 30.05.20 | 10:15

  Děkuji!!!KůňBeruškaKvět

 • 12403044BOGY - Janečková Petra | 26.05.20 | 14:38

  velký muck Zamilovaný pohledPusa

 • 12368576feltestic | 01.05.20 | 23:37

  Moc děkuji a ráda oplácím. Stydlivý úsměvŤap, ťap...

 • 12368356Made by Zuzzy | 01.05.20 | 21:28

  Moc děkujiKvětTulipánpřeji krásný májový večer a posílám pozdravÚsměvŠtěstíSrdce

 • 12356664ioola | 23.04.20 | 19:54

  Zelené srdce Zelené srdce Zelené srdce

 • 12354901aandělkaa | 22.04.20 | 16:27

  Ali teda holky vy mi tvoříte z duše ,chybí mi kavárníčky a kafíčko ČajDortDrink

 • 12347102aandělkaa | 17.04.20 | 14:31

  PotleskŠtěstí

 • 12270963blueprint | 29.02.20 | 15:39

  Zamilovaná kočkaŤap, ťap...

 • 12172033aandělkaa | 06.01.20 | 15:26

  Ali koukni do klubu mám tam pro tebe infoVelký úsměv

 • 12162538Medulenka | 31.12.19 | 22:21

  Miluju tě!

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím